Gęsia skórka – kiedy 8 odcinek serialu na Disney Plus?

Gęsia skórka to najnowszy serial grozy, który zadebiutował na platformie Disney Plus, a jakże mogłoby być inaczej, w piątek, 13 października. W dniu premiery udostępniono pięć pierwszych odcinków serialu, ale to nie koniec historii pewnej grupy nastolatków. Czeka na nas jeszcze kilka epizodów. Kiedy zadebiutuje 8. odcinek Goosebumps? Sprawdźcie.

O czym jest Gęsia skórka?

Gęsia skórka (oryg. Goosebumps) to nowy serial na Disney Plus bazujący na serii szalenie popularnych powieści grozy autorstwa amerykańskiego pisarza R. L. Stine’a. Powtarzającym się motywem tych powieści są zmagania grupy nastolatków z nadprzyrodzonymi, paranormalnymi lub okultystycznymi zjawiskami. R. L. Stine często jest określany “Stephenem Kingiem dla młodzieży”. Jego powieści doczekały się już licznych ekranizacji, zarówno filmowych, jak i telewizyjnych. Tym razem po dorobek pisarza zdecydował się sięgnąć Disney.

Gęsia skórka na Disney Plus przedstawia nam losy grupy licealistów z małego miasteczka Port Lawrence, którzy zostają uwikłani w przerażającą historię, która zagraża nie tylko im, ale wszystkim w ich rodzinnym mieście. Odkrywając tajemnice związane ze śmiercią nastoletniego chłopca o imieniu Harold Biddle przed trzema dekadami, nastolatkowie dowiadują się czegoś nowego o przeszłości swoich rodziców.

Gęsia skórka – kiedy 8 odcinek na Disney Plus? Harmonogram premier

Gęsia skórka otrzymała dość nietypowy harmonogram premier. Disney nie do końca chyba wiedział, jak “sprzedać” widzom serial i postanowił już w dniu premiery udostępnić aż 5 odcinków widowiska. Chcąc jednak nieco wydłużyć żywotność serialu, kolejne epizody będą udostępnianie w tygodniowych odstępach czasu. Oznacza to, że premiera 8. odcinka Gęsiej skórki odbędzie się na Disney Plus w piątek, 3 listopada.

  • Odcinki 1-5 – 13 października
  • Odcinek 6 – 20 października
  • Odcinek 7 – 27 października
  • Odcinek 8 – 3 listopada
  • Odcinek 9 – 10 listopada
  • Odcinek 10 – 17 listopada