Galaxy Z Flip 5 i Galaxy Watch 6 w atrakcyjnej przedsprzedaży. To najlepszy moment na zakup nowych urządzeń Samsunga

W tym roku prezentacja nowych składanych smartfonów oraz kolejnej odsłony zegarków koreańskiej marki nastąpiła wcześniej niż początkowo zakładałem. Poprzednia edycja wydarzenia Galaxy Unpacked miała miejsce w sierpniu, podczas gdy jego najnowsze wydanie Samsung zaplanował na ostatnie dni lipca.

W trakcie eventu pokazane zostały telefony z serii Galaxy Z, smartwatche z linii Galaxy Watch oraz nowe tablety. Wszystkie urządzenia pojawią się oficjalnej sprzedaży dopiero 11 sierpnia, ale przez najbliższe tygodnie będzie można je zakupić w atrakcyjnej ofercie przedsprzedażowej. Muszę przyznać, że biorąc pod uwagę cenę większości nowych produktów, trwające promocja są prawdopodobnie jednym z najlepszych momentów na zakup Galaxy Watcha 6 oraz Galaxy Z Flipa 5. Przedsprzedaż zakończy się 10 sierpnia o godzinie 23:59.

Jak skorzystać z przedsprzedaży

W celu skorzystania z oferty Samsunga należy wykonać 4 proste kroki. Dotyczą one wszystkich nowych urządzeń, które znajdują się obecnie w przedsprzedaży.

  1. Dokonać zakupu smartfonów Galaxy Fold 5 lub Galaxy Z Flip 5, smartwatchy Galaxy Watch 6, lub Watch 6 Classic bądź tabletu z rodziny Tab S9 u Partnera Handlowego w terminie od 26.07.2023 r. do 10.08.2023 r.
  2. Aktywować zakupione w promocji urządzenie w terminie od 27.07.2023 r. do 17.08.2023 r.
  3. Zalogować się do Aplikacji Samsung Members na zakupionym urządzeniu w ramach Konta Samsung.
  4. Wypełnić formularz dotyczący Programu Odkup lub Programu Zwrotu na Kartę.

Należy pamiętać, że skorzystanie z Programu Odkup wyklucza możliwość otrzymania Zwrotu na Kartę i odwrotnie.

Galaxy Watch 6 oraz Galaxy Watch 6 Classic w promocji

Galaxy Watch 6 Classic

Najbardziej zdecydowani użytkownicy, którzy zamówią jednego z dwóch topowych smartwatchy Samsunga, mogą otrzymać zwrot gotówki na kartę do płatności mobilnych w wysokości 450 zł lub odsprzedać swoje stare urządzenie, a kwotę otrzymaną w zmian wykorzystać do pokrycia części kosztów nowego zegarka.

Warto również dodać, że każda osoba dokonująca zakupu w przedsprzedaży, otrzyma dodatkowy pasek do swojego smartwatcha (Fabric Band), który jest zdecydowanie wygodniejszy do noszenia podczas snu. Oferta obejmuje dwa kolory paska (czarny oraz beżowy), a otrzymanie konkretnego wariantu zależy od modelu zegarka. Więcej informacji na temat promocji znajduje się na oficjalniej stronie Samsunga.

Wyjątkowa oferta na Galaxy Z Flip 5 oraz Galaxy Z Fold 5

Składane smartfony Galaxy Z Flip 5 i Galaxy Z Fold 5

Składane smartfony to zdecydowanie jedne z najdroższych urządzeń mobilnych na rynku (szczególnie jeśli mówimy o Galaxy Z Foldzie 5), a więc oferta przedsprzedażowy jest w ich przypadku naprawdę zbawienna. Na początku wspomnę o rabacie, który dotyczy każdego kupującego, czyli możliwości nabycia wyższego wariantu pamięci w cenie tańszego modelu.

Oferta przedsprzedażowa umożliwia więc zakup wersji 512 GB w cenie wariantu wyposażonego w 256 GB przestrzeni dyskowej. W przypadku zakupu najwyższych wersji pamięciowych konsumenci otrzymają rabat w wysokości 600 zł (Z Fold 5 z pamięcią 512 GB /1 TB) lub 400 zł (Z Flip 5 z pamięcią 512 GB).

Dodatkowo klienci mogą skorzystać z programu Odkup, w którym zyskają dodatkowe środki (w wysokości od 500 zł do 3200 zł) za swoje stare urządzenie przy zakupie nowego składanego smartfonu lub zdecydować się na zwrot gotówki na kartę do płatności mobilnych w wysokości 450 zł. Więcej szczegółów na temat promocji znajduje się na oficjalnej stronie Samsunga.

Tablet Galaxy Tab S9 w przedsprzedaży

Galaxy Tab S9

Wyjątkowa oferta dotyczy także nowych tabletów koreańskiej marki i jest bliźniaczo podobna do tej, która obowiązuje w ramach zakupu smartwatchy z serii Galaxy Watch. Klienci otrzymają więc wyższy wariant pamięciowy w cenie niższego lub otrzymają zniżkę w wysokości 700 złotych przy zakupie najdroższych wariantów (Galaxy Tab S9 Ultra lub Galaxy Tab s9+ z pamięcią 512 GB, Galaxy Tab S9 Ultra z pamięcią 1 TB).

Można również wybierać między Programem Odkup a ofertą Zwrot na Kartę, żeby zasilić kartę do płatności mobilnych kwotą 450 PLN. Szczegółowe informacje i regulamin promocji dostępne są na stronie producenta.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.