Jakie etui wybrać do Galaxy S24 Ultra? Sprawdź najciekawsze modele w popularnych sklepach

Tegoroczne flagowce Samsunga pojawiły się w sprzedaży pod koniec stycznia. Koreańska marka pokazała wówczas następujące modele swoich nowych smartfonów: Galaxy S24, Galaxy S24 Plus oraz Galaxy S24 Ultra. W niniejszej publikacji znajdziesz najciekawsze etui ochronne na topowe urządzenia popularnego producenta.

Najlepsze etui ochronne do Galaxy S24 Ultra

Galaxy S24 family

Galaxy S24 Ultra to najwyższy – i jednocześnie najdroższy – wariant wśród tegorocznych smartfonów Samsunga. Urządzenie wyróżnia się przede wszystkim dużym ekranem o przekątnej 6.8-cala, baterią o pojemności 5000 mAh, aparatem głównym o rozdzielczości 200 Mpix oraz możliwością obsługi rysika S Pen.

To jednak nie wszystko, ponieważ nowy model Ultra został wyposażony w teleobiektyw o rozdzielczości 50 Mpix, który pozwala wykonywać zdjęcia z 5-krotnym zoomem optycznym. Poprzednia wersja urządzenia oferowała podobny aparat, jednak posiadał on mniejszą szczegółowość (10 Mpix), choć wykonywał zdjęcia z większym zbliżeniem (10x).

Tak duży zoom nie jest jednak zbyt często stosowany w fotografii portretowej, a to właśnie ten aspekt wydaje się najczęstszym pretekstem do skorzystania z teleobiektywu. Koreańska marka zagwarantowała z resztą, że 10-krotne bezstratne zbliżenie nadal będzie dostępne na jej topowym flagowcu.

Najlepsze etui ochronne do Galaxy S24 i Galaxy S24 Plus

Ile trzyma bateria w Galaxy S24 Plus

Bazowe modele tegorocznego Galaxy S24 (wersje S24 oraz S24 Plus) różnią się od swojego droższego odpowiednika w kilku kluczowych kwestiach. Przede wszystkim posiadają one mniejsze wyświetlacze oraz mniej pojemne ogniwa, choć warto zaznaczyć, że oba te aspekty uległy w tym roku poprawie. Podstawowe modele otrzymały bowiem większe baterie od swoich poprzedników, a wariant Plus może pochwalić się taką samą rozdzielczością obrazu jak S24 Ultra.

Warto jednak wiedzieć, że tylko S24 Plus oferuje ładowanie o mocy 45 W, a najtańszy model obsługuje jedynie przewód o mocy 25 W.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.