Galaxy S23 w najlepszej cenie od roku! To idealny moment na zakup flagowca

Premiera tegorocznych smartfonów z serii Galaxy S24 sprawiła, że modele będące ich bezpośrednimi poprzednikami stały się jednymi z najbardziej atrakcyjnych urządzeń na rynku. Starsze flagowce koreański marki nadal plasują się bowiem w ścisłej topce branży mobile, a jednocześnie ich ceny zauważalnie spadły.

Galaxy S23 w najlepszej cenie od roku

Galaxy S23 cena

Najnowsza promocja sklepu Empik obejmuje prawie wszystkie wersje bazowego Galaxy S23. Rabatem została więc objęta niemalże każda opcja kolorystyczna, a ze sporą zniżką możecie zamówić warianty: zielony, różowy oraz czarny.

  • Galaxy S23 (8/128 GB, zielony) | Cena: 2943 zł | Empik
  • Galaxy S23 (8/128 GB, różowy) | Cena: 2952 zł | Empik
  • Galaxy S23 (8/128 GB, różowy) | Cena: 2998 zł | Empik

Tak niska cena Galaxy S23 jest efektem niedawnej premiery flagowców z serii Galaxy S24, które są obecnie najmocniejszymi smartfonami w portfolio produktów koreańskiej marki.

Co warto wiedzieć o najtańszej wersji Galaxy S23?

Przed zakupem przecenionego urządzenia warto wiedzieć o dwóch istotnych kwestiach dotyczących jego specyfikacji. Opisywana przeze mnie promocja dotyczy bowiem najtańszej wersji Galaxy S23, czyli podstawowego modelu wyposażonego w 128 GB pamięci wewnętrznej.

Ma to kluczowe znaczenie, ponieważ wersje oferujące wyżej wymienioną ilość przestrzeni dyskowej, posiadają pamięć masową wykonaną w technologii UFS 3.1, a nie UFS 4.0 jak pozostałe wersje.

W codziennym korzystaniu z urządzenia nie powinno mieć to co prawda zbyt wielkiego znaczenia, jednak przed zakupem warto również wiedzieć, że Galaxy S23 obsługuje niższą moc ładowania niż modele oznaczone jako Plus oraz Ultra (dotyczy ładowania przewodowego: 25 W vs 45 W).

Czy warto kupić Galaxy S23 po premierze Galaxy S24?

Zeszłoroczny flagowiec Samsunga nadal pozostaje świetną opcją zakupową na początku 2024 roku. Urządzenie doczekało się już co prawda swojego bezpośredniego następcy, jednak pod kątem specyfikacji i konstrukcji różnice między nimi są minimalne. Warto również wiedzieć, że kluczowe zmiany software’owe jakie trafiły do S24 (mam na myśli funkcje związane z Galaxy AI), pojawią się także na poprzedniej generacji smartfonów koreańskiej marki. Więcej na temat porównania omawianych flagowców możecie przeczytać w moim artykule.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.