To nie mogło się skończyć inaczej. Fallout otrzyma 2 sezon. Kiedy premiera?

Twórcy serialu Fallout odnieśli się już do kontynuacji opowieści. Czy będzie 2 sezon?

Wszystkie odcinki pierwszego sezonu serialu Fallout wylądowały już na platformie Amazon Prime Video. Co ważne, wcześniejsze informacje na temat kondycji produkcji zdają się potwierdzać. Aktualnie w serwisie Rotten Tomatoes średnia ocen zarówno wśród krytyków jak i widzów wynosi 93 %, co jest doskonałym wynikiem. Czy to jednak wystarczy, żeby nakręcić 2 sezon? Sprawdź, co już wiemy.

O czym jest serial Fallout?

Serial Fallout jest oparty na bestsellerowej serii gier komputerowych, których akcja jest osadzona w postapokaliptycznej rzeczywistości. Fabuła zabiera nas do czasów po wojnie nuklearnej, gdzie ludzie żyją bezpiecznie w schronach zlokalizowanych na całym świecie. Główną bohaterką jest Lucy, która całe dotychczasowe życie spędziła we wspomnianym wcześniej bunkrze. W pewnym momencie postanawia go jednak opuścić, aby wyruszyć do Los Angeles w poszukiwaniu swojego ojca. Na powierzchni okazuje się jednak, że świat jest zupełnie inny niż można sobie było wyobrazić. Przepełniony jest mutantami, robotami oraz członkami przeróżnych frakcji, którzy niekoniecznie będą do niej przyjaźnie nastawieni.

Obsada

W serialu Fallout występują m.in.:

  • Ella Purnell
  • Walton Goggins
  • Aaron Moten
  • Moises Arias
  • Kyle MacLahan
  • Rodrigo Luzzi
  • Dave Register
  • Annabel O’Hagan

Kiedy 2 sezon Fallout?

Możemy powiedzieć to już oficjalnie. Fallout od Amazon Prime Video otrzyma 2 sezon. Okazuje się, że wystarczył tydzień, aby włodarze platformy zamówili kontynuację. Nie ma się co dziwić, szczególnie, że pierwszy sezon został najchętniej oglądaną globalną premierą od czasu Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy.

Jonathan Nolan oraz Lisa Joy, czyli producenci wykonawczy, z okazji zamówienia 2 sezonu wydali specjalne oświadczenie:

Chwała naszym genialnym showrunnerom, Genevie i Grahamowi, naszej odjazdowej obsadzie, Toddowi i Jamesowi oraz wszystkim legendom z Bethesdy, a także Jen, Vernonowi i niesamowitemu zespołowi z Amazona za ich niesamowite wsparcie dla tego serialu. Nie możemy się doczekać, by znów wysadzić świat w powietrze.

A kiedy to nastąpi? Jest jeszcze zdecydowanie zbyt wcześnie na to, aby podawać jakiekolwiek daty. Wiemy jednak, że twórcy od dawna są gotowi na to, aby ruszyć z pracami. Czekali tylko na zielone światło. W momencie, kiedy pojawiło się tak szybko, jest duża szansa, że kolejne odcinki serialu ze świata Fallout zobaczymy jeszcze w 2025 roku, zapewne w jego 2 połowie.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.