Kupiłeś flagowca klasy premium? Czas na etui ochronne z tej samej półki

Od kilku dobrych lat branża mobile coraz mocniej się polaryzuje, a producenci smartfonów wypuszczają na rynek w zasadzie dwa typy urządzeń: modele premium z wyższych półek cenowych lub tanie telefony dla mniej wymagających użytkowników. Już po premierze iPhone’a 14 Pro (którego pokaz wiązał się ze sporymi kontrowersjami wokół jego ceny) Tim Cook — prezes marki Apple, powiedział w jednym z wywiadów, że konsumenci, pomimo pogarszających się warunków ekonomicznych na świecie oraz rosnącej inflacji, nadal są w stanie wydać bardzo duże pieniądze na swój wymarzony telefon.

Trudno szukać zaprzeczenia tych słów w ruchach części klientów, ponieważ zarówno iPhone 14 Pro, jak i topowe smartfony konkurencji (jak chociażby Galaxy S23 oraz Galaxy S24) pobiły na świecie wiele rekordów sprzedaży. Podejrzewam więc, że wśród czytelników 3D-Info również znajduje się spora grupa użytkowników preferujących urządzenia z wyższej półki cenowej. Wypada jednak, by zakup takiego smartfonu był poprzedzony wyborem odpowiedniego etui, które nie tylko wzmocni design urządzenia, ale i zabezpieczy je przed upadkami.

Dlaczego flagowce klasy premium są tak popularne?

Galaxy S23 vs Xiaomi 13

Głównym powodem niesłabnącej popularności flagowców klasy premium jest ich konstrukcja, która już na pierwszy rzut oka sprawia, że wyróżniają się one na tle pozostałych smartfonów. Zazwyczaj posiadają one wyrazisty design ze sporą wysepką na aparaty, jednak, w przeciwieństwie do tanich telefonów, wielkość wyspy na aparaty ma bezpośrednie przełożenie na możliwości fotograficzne urządzenia.

Sporą zaletą smartfonów z wyższej półki cenowej są także ich znacznie mocniejsze podzespoły, a więc topowe procesory (w tym roku jest to zazwyczaj Snapdragon 8 Gen 3 w telefonach z Androidem oraz A17 Pro Bionic w telefonach z systemem iOS), duża ilość pamięci RAM oraz najnowszy typ pamięci masowej (UFS 4.0).

Warto również dodać, że drogie flagowce zazwyczaj są inwestycją na lata, co wynika nie tylko z ich ceny, ale i dużej ilości aktualizacji oprogramowania. W tym aspekcie zdecydowanie najlepiej wypada Samsung z 7 dużymi update’ami dla swoich najnowszych flagowców oraz Apple z niemalże równie długim wsparciem nowymi wersjami systemu dla iPhone’ów

Dlaczego etui ochronne na flagowce klasy premium jest tak ważne?

Galaxy S24 family

Możliwości fotograficzne flagowców, ich wydajność oraz ilość aktualizacji jasno wskazują na to, że każde z takich urządzeń może być smartfonem, który zostanie u konsumenta na wiele lat. To natomiast sprawia, że będziemy mieli możliwości późniejszego odsprzedania urządzenia bądź jego ewentualnej wymiany na nowszy model. Warto jednak pamiętać, że każdy smartfon traci na wartości w momencie, w którym opuszcza sklepową półkę, a więc dbanie o jego stan techniczny oraz wizualny powinno być jednym z priorytetów użytkowników tego typu urządzeń.

Trudno jednak wymagać od kogokolwiek przesadnego uważania na każdy swój ruch i notorycznego sprawdzania telefonu. W takim przypadku na pomoc przychodzą etui ochronne, których głównym zadaniem jest przede wszystkim zabezpieczenie urządzenia przed upadkiem. W przypadku smartfonów klasy premium warto jednak również zwrócić uwagę na jakość samego case’a oraz jego design.

Dlaczego warto wybrać etui ochronne marki 3mk dla swojego iPhone’a lub flagowca z serii Galaxy S?

Wykonane z wysokogatunkowej skóry ekologicznej etui Hardy Silky Leather MagCase zachwyca zarówno eleganckim, naturalnym wyglądem, jak i miękkością oraz delikatnością w dotyku. To użyteczne akcesorium doskonale dopasowuje się do telefonu, zapewniając pewny chwyt i minimalizując ryzyko wyślizgnięcia się urządzenia.

Warto również dodać, że etui Hardy Silky Leather MagCase przeszło rygorystyczne testy Military Grade, co oznacza, że zapewnia ochronę na najwyższym poziomie. Innowacyjne mikro-wypustki wewnątrz etui działają jak poduszki powietrzne, amortyzując uderzenia i chroniąc urządzenie przed pęknięciami oraz zarysowaniami.

  • Doskonała ochrona: Etui zapewnia wysoką ochronę smartfona przed upadkami, zarysowaniami i innymi uszkodzeniami. Potwierdzają to testy Military Grade.
  • Elegancki wygląd: Etui wykonane jest z wysokiej jakości skóry ekologicznej, która nadaje mu elegancki i stylowy wygląd.
  • Komfort użytkowania: Etui jest miękkie i przyjemne w dotyku, a także doskonale dopasowuje się do telefonu.
  • Kompatybilność z MagSafe: Etui jest w pełni kompatybilne z technologią MagSafe, co pozwala na korzystanie z ładowarek MagSafe, uchwytów i innych akcesoriów.
  • Łatwość czyszczenia: Etui nie przyciąga kurzu i brudu, a także jest łatwe w czyszczeniu.

Ważną wiadomości dla posiadaczy flagowców marki Apple będzie również to, że Hardy Silky Leather MagCase jest w pełni kompatybilny z technologią MagSafe, dostępną w topowych smartfonach amerykańskiego producenta. Używając case’a od 3mk nie musisz więc ściągać go podczas ładowania indukcyjnego. Ładowarka MagSafe precyzyjnie przylega bowiem do smartfonu zabezpieczonego etui, zapewniając szybki, stabilny i bezpieczny przesył mocy.

Ile kosztuje etui ochronne klasy premium od marki 3mk?

Na oficjalnej stronie producenta znajdziesz obecnie etui ochronne klasy premium na wszystkie topowe modele od marki Samsung oraz Apple.

Warto zauważyć, że każdy z powyższych produktów jest dostępny w tej samej cenie — bez względu na rok wydania używanego przez ciebie urządzenia. Oznacza to, że zakup etui na najnowszego flagowce nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Najważniejsze cechy etui ochronnych na smartfony klasy premium od 3mk

  • Z jakiego materiału wykonano etui? Etui zostało wykonane z poliuretanu (PU) – ekologicznej skóry premium.
  • Czy Hardy Silky Leather wspiera wszystkie akcesoria Mag Safe? Każdy egzemplarz Hardy Silky Leather MagCase gwarantuje, że ładowarka MagSafe będzie perfekcyjnie przylegać. Etui jest w pełni kompatybilne z technologią MagSafe w smartfonach iPhone i Samsung Galaxy, a dzięki wbudowanym magnesom wspiera ładowanie indukcyjnie, współpracuje z uchwytami, stojakami, portfelami oraz innymi akcesoriami z technologią MagSafe.
  • Jaką ochronę zapewnia etui? Wielu producentów skupia się na designie produktów. W 3mk kwestia wyglądu urządzenia idzie ramię w ramię z dbałością o testy i bezpieczeństwo. Najwyższy poziom bezpieczeństwa potwierdzają wyniki testów Military Grade oraz certyfikaty PZH i RoHS.