EA Sports FC 24 – jak zagrać przed premierą? Możesz to zrobić już dzisiaj

Sprawdź, jak zagrać przed premierą w EA Sports FC 24. Przedstawiam dwie opcje na wcześniejszy dostęp do gry.

EA Sports FC 24, czyli okraszona nową nazwą kontynuacja serii FIFA zadebiutuje na PC oraz konsolach Xbox i PlayStation już 29 września. Niektórzy będą mogli jednak rozpocząć swoją wielką piłkarską przygodę nieco wcześniej, bo już dzisiaj, czyli 22 września. Jak to zrobić? Dostępne są dwie opcje.

EA Sports FC 24 – jak zagrać przed premierą

Tak, jak wspominałem wcześniej, istnieją dwa sposoby, aby zagrać w EA Sports FC 24 nawet na tydzień przed premierą. Pierwszy sposób jest bardzo prosty, jednak wymaga tego, aby nieco głębiej sięgnąć do portfela. Dlaczego? Chcąc cieszyć się z wczesnego dostępu, musimy zakupić w przedsprzedaży edycję Ultimate. Poza wczesnym dostępem uzyskasz także dostęp do dodatkowych bonusów w samej grze. Ile trzeba zapłacić? Tanio nie jest.

Druga opcja jest o wiele tańsza, jednak daje nam dostęp do gry na ograniczony czas. Chodzi o abonament EA Play. Jeśli zdecydujemy się na jego podstawową wersję, dostępną w kwocie 14,99 miesięcznie, będziemy mogli zagrać w grę jedynie przez 10 godzin. Chcąc mieć dostęp do pełnej wersji, konieczne jest posiadanie EA Play Pro, które kosztuje 59,99 zł miesięcznie. Tutaj jednak w momencie, kiedy zrezygnujemy z subskrypcji, stracimy także dostęp do samej gry.

Materiał zawiera linki afiliacyjne. Jest to rodzaj linków reklamowych umieszczanych w tekście, zapewniających nam ułamek prowizji od sklepów i porównywarek cen. Linki tego typu nie mają wpływu na nasze opinie.