Chcesz zabrać dziewczynę do kina na Dzień Kobiet? Sprawdź najciekawsze premiery w marcu 2024

Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na tegoroczny Dzień Kobiet, to w niniejszym zestawieniu znajdziesz 5 ciekawych seansów, które mogą okazać się idealnym pretekstem do piątkowej wizyty w kinie. Proponowane przeze mnie filmy to nowe tytuły, które pojawiły się na wielkich ekranach na przestrzeni ostatnich tygodni lub nadal czekają na swój debiut (np. Kung Fu Panda 4). Zaznaczę jednak, że zdecydowana większość kin ogłasi swój piątkowy repertuar dopiero w czwartek, a więc dostępność seansów na poszczególne tytuły może różnić się w zależności od konkretnego miasta oraz placówki.

Diuna 2

Diuna 2 online

Druga część epickiej adaptacji powieści Franka Herberta, kontynuująca historię Paula Atrydy. W nowym filmie Denisa Villeneuve główny bohater ucieka przed śmiertelnym zagrożeniem i próbuje przekonać do siebie Fremenów, by ocalić Arrakis oraz swoją rodzinę.

Tylko nie Ty

Tylko nie Ty premiera

Tylko nie Ty to zdecydowanie bardziej sztampowy seans dla fanów lekkich, rozrywkowych dzieł. Proponowany przez nas tytuł to klasyczna romantyczna komedia o dwójce przyjaciół, którzy po latach spotykają się ponownie i odkrywają, że ich dawne uczucie nadal pozostaje żywe.

Biedne Istoty

Biedne Istoty gdzie oglądać

Thriller psychologiczny o młodej dziewczynie, przywróconej do życia przez ekscentrycznego naukowca. Produkcja została w tym roku nominowana do Oscara w kategorii najlepszy film. Warto również nadmienić, że rola głównej bohaterki w omawianym dziele przypadła genialnej Emmie Stone. Biedne Istoty nie są co prawda nowym filmem, ale zbliżająca się gala rozdania Nagród Akademii Filmowej to idealny pretekst do nadrobienia tego tytułu.

Przeklęta woda

Przeklęta woda horror 2024

Horror o grupie przyjaciół, którzy podczas wakacji na odludnej wyspie natykają się na mroczną tajemnicę. Przytaczany film to propozycja dla fanów kina rozrywkowego, planujących spędzić Dzień Kobiet na seansie czegoś lekkiego.

Kung Fu Panda 4

Kung Fu Panda 4 kiedy w kinach

Zdecydowanie najbardziej uniwersalna propozycja w naszym zestawieniu. Kung Fu Panda 4 to kolejna już odsłona przygód uwielbianego Po, który w najnowszej części kinowego hitu ma stać się duchowym przywódcą Doliny Spokoju. Główny bohater walczy z wątpliwości dotyczącymi swojego przeznaczenia, a w lepszym zrozumieniu samego siebie pomaga mu nieoceniony Mistrz Shifu.