Nowy sezon Domu z papieru będzie na Netflix! Sprawdź, co już wiemy

Sprawdź, co wiemy na temat kolejnego sezonu serialu Dom z papieru, który pojawi się na Netflix.

Na platformie Netflix możemy aktualnie obejrzeć 6 sezonów serialu Dom z Papieru, 1 sezon koreańskiej wersji oraz najnowszy spin-off zatytułowany Berlin, który miał swoją premierę w grudniu 2023 roku. Streamingowy gigant nie poprzestaje na tym i zamówił kolejny sezon. Chodzi tutaj oczywiście o poboczną opowieść, która koncentruje się na postaci tytułowego Berlina.

Dom z papieru – Berlin – kiedy będzie 2 sezon?

Netflix oficjalnie poinformował, że zamówiony został 2 sezon serialu Berlin, którego akcja toczy się przed wydarzeniami, które mogliśmy obserwować w głównej serii. Poznaliśmy tutaj historię tytułowego bohatera, który wraz ze swoim gangiem przygotowuje się do przeprowadzenia napadu na jeden z największych domów aukcyjnych w Paryżu. Łupem miały paść klejnoty, które są warte około 44 miliony dolarów. Sprawy jednak potoczyły się nie po jego myśli, a wszystko przez to, że zakochał się w żonie człowieka, którego miał wrobić.

Potwierdzono również, że na plan wróci dobrze już znana widzom ekipa aktorów:

  • Pedro Alonso
  • Michelle Jenner
  • Tristan Ulloa
  • Begona Vargas
  • Julio Pena Fernandez
  • Joel Sanchez

Kiedy premiera? Na pierwsze odcinki będziemy musieli długo czekać. Netflix zapowiedział, że ekipa wejdzie na plan dopiero w 2025 roku, w związku z czym premiera nastąpi prawdopodobnie dopiero końcem 2025 lub w 2026 roku.