Daredevil Born Again – kiedy premiera, obsada, o czym będzie?

Sprawdź, co już wiemy na temat serialu Daredevil Born Again.

Daredevil doczekał się do tej pory 3 sezonów serialu tworzonych przez platformę Netflix. Po przejęciu praw do dystrybucji treści związanych z Marvelem przez Disney Plus o kontynuacji zrobiło się cicho. Podczas Comic-Conu dowiedzieliśmy się jednak, że powstanie kontynuacja pod tytułem Daredevil Born Again.

O czym będzie Daredevil Born Again?

Szczegóły fabuły nie są jeszcze dokładnie znane. Wiemy, że zarówno Daredevil jak i Wilson Fisk będą starać się zerwać ze swoją mroczną przeszłością. To wszystko po to, aby lepiej służyć mieszkańcom Nowego Jorku. Czy im się to uda i przede wszystkim, na jak długo? W serialu ma się także pojawić Punisher, którego logo ponoć ma być wykorzystane przez skorumpowanych policjantów. Być może nieco więcej światła w tej kwestii rzuci nadchodząca premiera serialu Echo, która zaplanowana jest na 10 stycznia. Daredevil pojawił się w zwiastunie, ponadto mogliśmy zobaczyć sekwencję walki Diabła oraz Echo.

Materiały z serialu Daredevil

Obsada

W serialu Daredevil Born Again mają wystąpić:

  • Charlie Cox
  • Vincent D’Onforio
  • Machael Gandolfini
  • Sandrine Holt
  • MArgarita Levieva
  • Nikki M. James
  • John Bernthal

Kiedy premiera?

Dokładna data premiery serialu Daredevil Born Again nie jest jeszcze znana. Mówi się jednak, że ma to nastąpić jeszcze w 2024 roku. Wszystkie odcinki będą dostępne na platformie Disney Plus.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.