Black Mirror 6 – kiedy premiera nowego sezonu? Zwiastun, obsada, opis odcinków. Wszystko, co musisz wiedzieć

Jeśli jesteście fanami serialu Black Mirror i nie możecie doczekać się już kolejnych odcinków, to mamy dla was wszystkie najważniejsze informacje na temat 6. sezonu. W tym jego datę premiery, liczbę i opis odcinków, obsadę i zwiastun.

Black Mirror 6 – najważniejsze informacje

  • Tytuł serialu – Black Mirror (Czarne Lustro)
  • Twórca – Charlie Brooker
  • Liczba potwierdzonych sezonów – 6
  • Liczba odcinków – 27
  • Czas emisji – 2011 – 2023
  • Gatunek – Science fiction, thriller, dramat
  • Kraj produkcji – Wielka Brytania
  • Obsada – Aaron Paul, Anjana Vasan, Annie Murphy, Auden Thornton, Ben Barnes, Clara Rugaard, Daniel Portman, Danny Ramirez, Himesh Patel, John Hannah, Josh Hartnett, Kate Mara, Michael Cera, Monica Dolan, Myha’la Herrold, Paapa Essiedu, Rob Delaney, Rory Culkin, Salma Hayek Pinault, Samuel Blenkin, Zazie Beetz

Kiedy premiera Black Mirror 6 na Netflix?

Serial Black Mirror jest z nami od 2011 roku. Wówczas ukazał się pierwszy sezon brytyjskiej produkcji, który liczył zaledwie trzy odcinki. To jednak wystarczyło, aby w tym wyjątkowym formacie zakochali się widzowie na całym świecie. Każdy kolejny sezon gromadził rekordową widownię i śmiało możemy założyć, że i tak będzie podczas emisji odcinków 6. sezonu. Kiedy jednak możemy spodziewać się ich debiutu? Jak się okazuje, już niebawem.

Black Mirror sezon 6 zadebiutuje na Netflix już 15 czerwca.

Liczba i opis odcinków

Netflix i twórca serialu Czarne Lustro zapowiadają, że sezon 6 będzie najbardziej “niepokojący, nietypowy i nieprzewidywalny” ze wszystkich do tej pory. W Black Mirror 6 czeka na nas w sumie 5 odcinków. Każdy opowie nam samodzielną, wyjątkową historię. Za scenariusz wszystkich odcinków odpowiada Charlie Brooker. Natomiast za reżyserie w każdym przypadku odpowiadać będzie kto inny.

Sprawdź, co obejrzeć na Netflix w czerwcu 2023. Wiedźmin i nie tylko

Netflix uchylił już rąbka tajemnicy, dzięki czemu poznaliśmy obsadę, tytuły i krótkie opisy poszczególnych odcinków.

Salma Hayek Czarne Lustro sezon 6

Czarne Lustro sezon 6 – odcinek 1 – Joan Is Awful

Opis odcinka: Życie przeciętnej kobiety zostaje zakłócone, kiedy odkrywa, że globalny serwis streamingowy nakręcił serial będący adaptacją jej życia, a w jej rolę wciela się hollywoodzka gwiazda Salma Hayek.

W rolach głównych wystąpią: Annie Murphy, Ben Barnes, Himesh Patel, Michael Cera, Rob Delaney, Salma Hayek Pinau. Reżyserem odcinka jest naomiast Ally Pankiw.

Loch Henry (odcinek 2)

Opis odcinka: Podczas podróży do spokojnego szkockiego miasteczka pracująca nad skromnym dokumentem przyrodniczym młoda para, zostaje wciągnięta w pikantną historię związaną z zaskakującymi wydarzeniami z przeszłości.

Za reżyserię odpowiada Sam Miller, natomiast w obsadzie znaleźli się Daniel Portman, John Hannah, Monica Dolan, Myha’la Herrold, Samuel Blenkin.

Beyond The Sea (odcinek 3)

Opis odcinka: Podczas zaawansowanej technologicznie misji w alternatywnym 1969 roku dwóch mężczyzn zmaga się z konsekwencjami niewyobrażalnej tragedii.

Beyond The Sea to odcinek w reżyserii Johna Crowley’a. Obsadę stanowią natomiast: Aaron Paul, Auden Thornton, Josh Hartnett, Kate Mara, Rory Culkin.

Aaron Paul Czarne Lustro sezon 6

Mazey Day (odcinek 4)

Opis odcinka: Ścigana przez natrętnych paparazzi celebrytka zmaga się z konsekwencjami nieszczęśliwego wypadku drogowego.

W rolach głównych wystąpią: Clara Rugaard, Danny Ramirez, Zazie Beetz. Za reżyserię odpowiada Uta Briesewitz.

Demon 79 (odcinek 5)

Opis odcinka: Północna Anglia, rok 1979. Aby zapobiec katastrofie, spokojna asystentka sprzedaży musi dokonać strasznych czynów. 

W obsadzie tego wyjątkowego odcinka 6. sezony Czarnego Lustra wystąpi duet aktorski: Anjana Vasan oraz Paapa Essiedu. Reżyserem jest natomiast Toby Haynes.

Czarne Lustro sezon 6 – zwiastun

Zbliżająca się premiera 6. sezony serialu Czarne Lustro nie mogła się obyć bez oficjalnego, premierowego zwiastuna.

Black Mirror sezon 6, podobnie jak wszystkie poprzednie obejrzysz tylko na Netflix.