Cyberpunk 2077: Phantom Liberty – cena. Sprawdź, ile kosztuje i gdzie kupić DLC

Sprawdź, gdzie kupić i ile kosztuje Phantom Liberty, czyli nadchodzące DLC do Cyberpunk 2077.

Na pierwsze, i prawdopodobnie jedyne DLC do Cyberpunk 2077 musieliśmy czekać prawie 3 lata. Już za kilka dni na PC oraz konsolach Xbox Series X/S i PS5 zadebiutuje Phantom Liberty, czyli duże, fabularne rozszerzenie do gry CD Projekt RED. Premiera zaplanowana jest na 26 września. Jaka jest jego cena i gdzie kupić dodatek?

Czy Cyberpunk 2077: Phantom Liberty będzie w pudełku?

Dodatek do Cyberpunk 2077 o nazwie Phantom Liberty w przedsprzedaży oraz okresie okołopremierowym będzie dostępny tylko i wyłącznie w dystrybucji cyfrowej. Oznacza to, że DLC nie znajdziemy w sklepach w pudełku. Może się jednak zdarzyć w przyszłości, że CD Projekt RED zaproponuje graczom wydanie zbiorcze, coś w stylu Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji na konsole nowej generacji, gdzie w zestawie znaleźliśmy podstawową wersję gry, wraz z dodatkami.

Ile kosztuje i gdzie kupić Phantom Liberty?

Dodatek Phantom Liberty do gry Cyberpunk 2077 wyceniany jest na kwotę 99 zł. Można go kupić w oficjalnych sklepach danych platform, z czego na PC dostępny jest na Steam oraz Epic Games Store.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty na PC

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty na Xbox Series X/S

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty na PS5

Materiał zawiera linki afiliacyjne. Jest to rodzaj linków reklamowych umieszczanych w tekście, zapewniających nam ułamek prowizji od sklepów i porównywarek cen. Linki tego typu nie mają wpływu na nasze opinie.