Bridgertonowie, sezon 4. Kiedy na Netflix? O kim będzie? Sprawdź, co już wiemy na temat wielkiego hitu

Aktualnie czekamy na 2 część 3 sezonu serialu Bridgertonowie, jednak warto przyjrzeć się już nadchodzącej kontynuacji, jaką będzie sezon 4.

Aktualnie w serwisie Netflix możemy oglądać 1 część 3 sezonu Bridgertonów. Dostępne są jedynie 4 odcinki, a na kontynuację miłosnej opowieści Penelope o Collina będziemy musieli poczekać do połowy czerwca. Doskonale jednak wiemy, że za jakiś czas pojawi się także kolejny, 4 już sezon serialu.

Aktualnie nie wiadomo na jego temat zbyt wiele, jednak w sieci można znaleźć sporo spekulacji dotyczących tego, o kim opowie kolejna seria, kiedy będzie jej premiera, i kto pojawi się na naszych ekranach. Rozsiądź się wygodnie i przeczytaj, co już wiemy na temat 4 sezonu serialu Bridgertonowie.

O czym będzie 4 sezon Bridgertonów?

Cały serial Bridgertonowie opiera się na cyklu powieści autorstwa Julii Quinn, który składa się łącznie z 9 powieści. Początek serialu był oparty na 1 części sagi o tytule Mój Książę. Poznaliśmy wówczas historię Dapne Bridgerton oraz Simona Basseta, księcia Hastings.

Kolejny sezon bazuje na powieści Ktoś mnie pokochał, czyli 2 tomie. Tutaj została przedstawiona historia Anthony’ego Bridgertona, który poznaje siostry Sharma, Edwinę oraz Kate.

W przypadku najnowszej serii, doczekaliśmy się przeskoku czasowego. Historia Penelope oraz Colina opisana jest w 4 tomie cyklu, który nosi tytuł Miłosne tajemnice.

O czym zatem będzie 4 sezon? To nie zostało jeszcze oficjalnie ogłoszone. Możemy się jednak spodziewać, że twórcy wybiorą 3 tom zatytułowany Propozycja dżentelmena, lub 5, który nosi nazwę Oświadczyny. W przypadku pierwszej z wymienionych książek głównym tematem jest tutaj poszukiwanie przez Benedicta Bridgertona tajemniczej piękności, którą zobaczył na balu maskowym. Z kolei Oświadczyny opowiadają o początkach związku i małżeństwa Eloise Bridgerton oraz sir. Philipa Crane’a.

Istnieje również teoria, że twórcy bardzo mocno pomieszają w chronologii wydawania powieści i sięgną po 7 tom zatytułowany Grzesznik nawrócony. Jest to miłosna opowieść, w której główną bohaterką jest Franceska Brisgerton. Skąd ten pomysł? W 3 sezonie dostała o wiele więcej czasu i uwagi niż w przypadku poprzednich serii, co może być przygotowaniem widzów na jej wątek.

Aktualnie jednak nie ma oficjalnych informacji na ten temat. Julia Quinn zdradziła, że opowieść została już wybrana, jednak nie może zdradzić szczegółów.

Obsada

W związku z tym, że nie wiemy jeszcze, o czym dokładnie będzie 4 sezon, ciężko jest przedstawić pełną obsadę. Mogę jednak zebrać kilka nazwisk, które na pewno pojawią się w kontynuacji hitu Netflixa.

  • Adjoa Andoh
  • Jonathan Bailey
  • Nicola Coughlan
  • Claudia Jessie
  • Luke Newton
  • Luke Thompson
  • Hannah Dodd
  • Simone Ashley

Kiedy premiera?

Mimo braku oficjalnych informacji, premiery 4 sezonu możemy spodziewać się na platformie Netflix w 2026 roku. Dlaczego? Kolejne sezony miały swoją premierę właśnie w takich odstępach czasowych. Prawdopodobnie twórcy będą chcieli utrzymać podobne tempo i 4 część zaserwują nam dwa lata po premierze 3 sezonu.