Billions – kiedy 8 sezon? Czy popularny serial otrzyma kontynuację?

Billions to jedna z najpopularniejszych serii, której kolejne części od lat pojawiały się na platformie HBO MAX. Pierwszy odcinek produkcji zadebiutował na ekranach w 2016 roku, a od tego czasu fani otrzymali 7 pełnych sezonów tytułu. Czy powstanie ewentualnej kontynuacji Billions jest możliwe? Jakie są szanse na debiut ósmej części serialu?

Najlepiej oceniane odcinki w historii serialu Billions

Serial Billions doczekał się w sumie 7 sezonów, które dzielą scenariusz produkcji na 84 odcinki. Wszystkie tytuły o tak bogatej historii posiadają swoje mocne oraz słabe epizody i nie inaczej jest w tym przypadku. Lista najwyżej ocenianych części serialu, według użytkowników serwisu IMDb, przedstawia się następująco:

  • Golden Frog Time – Sezon 2, Epizod 11,
  • Enemiec List – Sezon 7, Epizod 10,
  • Elmsley Count – Sezon 3, Epizod 12,
  • Extreme Sandbox – Sezon 4, Epizod 12,
  • The Conversation – Sezon 1, Epizod 12.

Wystarczy chwila, by dostrzec wyraźną dominację początkowych serii, których poszczególne odcinki zdobywałe najwyższe noty. Warto jednak zauważyć, że na drugim miejscu plasuje się jeden z epizodów najnowszego sezonu produkcji, a to oznacza, że fani nadal odnajdują w niej elementy, które warto docenić.

Czy serial Billions otrzyma 8 sezon?

Bohaterowie serialu Billions

Niestety fani serialu, którzy liczą na powstanie jego kontynuacji, będą musieli pogodzić się z niespecjalnie pozytywnymi informacjami. Amerykańska telewizja Showtime ogłosiła już bowiem, że siódmy sezon produkcji będzie jednocześnie jej ostatnim. Oznacza to, że wątki rozpoczęte przez scenarzystów na przestrzeni minionych odcinków tytułu zostały już rozwiązane, a ewentualne niedopowiedzenia nie odnajdą swojego rozwiązania w ósmej części serialu.