Tej świnki skarbonki tak łatwo nie rozbijesz. Aplikacja PeoPay otrzymała nową funkcję

Bank Pekao nie zwalnia tempa i dodaje do swojej aplikacji mobilnej kolejną użyteczną funkcję. Po wprowadzeniu Skarbonek dla dzieci, teraz przyszedł czas na coś dla dorosłych. Nowe Skarbonki dostępne w aplikacji PeoPay i serwisie Pekao24 to idealne narzędzie do oszczędzania na dowolne cele oraz łatwiejsze zarządzanie swoimi finansami.

Nowa funkcja w aplikacji PeoPay

Skarbonki to nowy produkt dostępny w aplikacji PeoPay i serwisie Pekao24. Klienci mogą samodzielnie założyć Skarbonkę, nadać jej nazwę, określić cel oszczędzania oraz ustalić: kwotę regularnych wpłat (jeśli chcesz systematycznie odkładać) i datę zakończenia Skarbonki.

  • Personalizacja: nadawanie nazw, określanie celów, dodawanie zdjęć.
  • Automatyzacja: zlecenia stałe, definiowanie kwoty i częstotliwości wpływów.
  • Motywacja: śledzenie postępów, skonkretyzowany cel.
  • Dostępność: nieprzerwany dostęp do środków, możliwość rozbicia Skarbonki w każdym momencie.

Jak zasilić Skarbonkę w aplikacji PeoPay?

Zasilenie Skarbonki jest możliwe na kilka sposób.

  • Zlecenie stałe: ustaw automatyczne przelewy z konta osobistego na Skarbonkę. To idealny sposób na regularne oszczędzanie i zbliżanie się do celu małymi krokami.
  • Jednorazowe wpłaty: masz pełną elastyczność – możesz wpłacać dowolne kwoty w dowolnym momencie, kiedy tylko masz taką możliwość.
  • Wsparcie bliskich: skarbonki mają swój oddzielny numer konta, więc bliscy mogą bez problemu wpłacać na nie pieniądze i pomóc Ci w realizacji celu. To świetny sposób na wspólne oszczędzanie na wymarzony wyjazd czy inne ważne wydarzenie.

Dzięki przejrzystej historii transakcji możesz na bieżąco śledzić swoje postępy w oszczędzaniu i obserwować, jak zbliżasz się do realizacji swoich marzeń.

Promocyjna oferta banku Pekao

Bank Pekao wspiera oszczędzających i dlatego opłata za otwarcie Skarbonki, a także jej prowadzenie i realizowane przelewy wynosi 0 zł. Ponadto klienci, którzy otworzą Skarbonki do 13 czerwca (2024 roku), otrzymają na 3 pierwszych Skarbonkach promocyjne oprocentowanie – 3% w skali roku do 3 000 zł, przez 3 miesiące od otwarcia (92 dni). 

Nowi klienci mogą również skorzystać z promocji „Otwórz konto na selfie i odbierz nagrodę” i uzyskać bonus w wysokości 200 zł. Wystarczy, że otworzą Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium online do 13 czerwca 2024 roku wraz z kartą debetową, aplikacją PeoPay i bankowością elektroniczną Pekao24 oraz wykonają minimum 5 transakcji kartą do konta w kolejnych trzech miesiącach następujących po otwarciu konta.

Bank w ofercie promocyjnej posiada także Konto Oszczędnościowe oprocentowane 7% w skali roku do 100 000 zł przez 5 miesięcy (152 dni) od otwarcia. Szczegóły dotyczące promocji znajdują się w ich regulaminach dostępnych na stronie www.pekao.com.pl/konto.