1670 powróci z 2. sezonem! Znamy datę premiery kolejnych odcinków

1670 to jedna z najgłośniejszych polskich produkcji, które zadebiutowały w serwisie Netflix na przestrzeni ostatnich lat. Od momentu swojego debiutu serial zdobył ogromną popularność, a wśród jego fanów znaleźli się zarówno wielbiciele naszym rodzimym tytułów, jak i miłośnicy klasycznych sitcomów. Początkowo powstanie nowych odcinków produkcji nie było przesądzone, jednak dzisiaj otrzymaliśmy oficjalne komunikaty ze strony Netflixa, które jednoznacznie potwierdzają rozpoczęcie prac nad kolejnym sezonem.

Data premiery 2. sezonu 1670

Premiera 2. sezonu serialu 1670 odbędzie się w 2025 roku. Niestety na ten moment nie wiemy w którym dokładnie miesiącu kolejne odcinki zadebiutują w serwisie. Warto jednak zaznaczyć, że za ich scenariusz ponownie odpowiedzialny będzie Jakub Rużyłło, a produkcją dzieła zajmie się Akson Studio.

  • Scenariusz: Jakub Rużyłło.
  • Premiera drugiego sezonu: 2025 rok.
  • Producenci: Ivo Krankowski i Jan Kwieciński.
  • Produkcja: Akson Studio.

Przyznam jednak szczerze, że powstanie kolejnego sezonu dzieła wydawało się oczywiste niemalże od samego początku. 1670 zadebiutował bowiem na Netflixie w grudniu 2023 roku i przez 11 tygodni utrzymywał się w ścisłej czołówce najpopularniejszych seriali wśród polskich użytkowników serwisu.

Produkcja została także doceniona przez Polską Akademię Filmową i zebrała wyjątkowo oddaną grupę fanów. Spacer z ojcem Jakubem (jednym z głównych bohaterów dzieła – w tej roli Michał Sikorski) został wylicytowany na aukcji WOŚP za 35 tysięcy złotych!