Yellowstone – kiedy 3 sezon będzie na Netflix?

Zastanawiasz się, kiedy na Netflix pojawi się 3 sezon serialu Yellowstone? Postanowiłem to sprawdzić.

W połowie stycznia na platformie Netflix pojawiły się dwa sezony serialu Yellowstone. Praktycznie od dnia premiery trafił na listę TOP10 najchętniej oglądanych seriali w serwisie. Niestety aktualnie możemy obejrzeć tutaj tylko dwa sezony. Co z resztą odcinków? Kiedy pojawią się na Netflix?

O czym jest Yellowstone?

Głównym bohaterem serialu Yellowstone jest John Dutton, właściciel rancza w USA. Jest ono umiejscowione na terenach, które wpadły w oko deweloperom. Nasz bohater musi przeciwstawić się zarówno im, lokalnym politykom, ale też własnej rodzinie, chcąc zachować swoje dziedzictwo. Co więcej, do walki o ziemię włączają się także rdzenni amerykanie, którzy zamieszkują pobliski rezerwat.

Obsada

W serialu Yellowstone występują m.in.:

  • Kevin Costner
  • Cole Hauser
  • Wes Bentley
  • Kelly Reilly
  • Luke Grimes
  • Gil Birmingham
  • Jefferson White
  • Kelsey Asbille

Kiedy 3 sezon na Netflix?

Serial Yellowstone składa się aktualnie z 5 sezonów. Co ważne, opowieść nie została jeszcze zakończona, ponieważ twórcy postanowili podzielić 5 sezon na 2 części. Jego premiera zaplanowana jest na 2024 rok. Kiedy jednak będziemy mogli obejrzeć 3 i kolejne serie Yellowstone na Netflix? Tego niestety nie wiadomo. Nie jest także jasne, czy w ogóle pojawią się na najpopularniejszej platformie. Poznaliśmy już zestawienie premier Netflixa na maj 2024, i tak także nie ma informacji o udostępnieniu kolejnych odcinków. Istnieje także bardzo duża szansa, że dostępne aktualnie 2 sezony abonenci Netflixa będą mogli oglądać tylko przez określony czas, a następnie zostaną usunięte. W grę wchodzą tutaj umowy pomiędzy Netflixem i Skyshowtime, na którym możemy oglądać wszystkie aktualnie dostępne sezony. Na oficjalne informacje musimy jeszcze poczekać.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.