Yellowstone i co dalej? Znasz te opowieści o rodzinie Duttonów?

Składający się z 5 sezonów serial Yellowstone jest bardzo chętnie oglądany przez widzów na całym świecie. Te 5 części to jednak nie koniec opowieści.

Serial Yellowstone opowiada historię Johna Duttona. Jest on właścicielem dużego rancza leżącego w bezpośredniej granicy parku narodowego Yellowstone, terenów deweloperów oraz rezerwatu rdzennych Inadian. Każde z tych środowisk ma duży interes w przejęciu tej ziemi. Główny bohater jednak nie daje za wygraną i wraz ze swoją córką i synami zrobi wszystko, aby zachować swoje dziedzictwo.

Aktualnie w serwisie SkyShowtime znajdziemy 5 sezonów opowieści (na Netflix dostępne są 2 serie). To jednak nie koniec opowieści o rodzinie Duttonów. Wszyscy zainteresowani mogą także oglądać spin-offy Yellowstone. O czym opowiadają i gdzie można je obejrzeć?

1883

Nie da się ukryć, że to właśnie serial 1883 dał podwaliny pod wydarzenia, które możemy obserwować w Yellowstone. Poznamy tutaj historię rodziny Duttonów, która wyruszyła w podróż przez Wielkie Równiny po to, aby uciec przed biedą i znaleźć nowe, lepsze życie gdzieś w stanie Montana w USA.

Opowieść składa się z jednego sezonu, który liczy 10 odcinków. Dostępny na SkyShowtime.

1923

Po 40 latach od początków wielkiej wędrówki rodziny Duttonów, ta nadal przemierza zachodnie tereny USA, jednak znacząc już wiele więcej niż jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Muszą jednak stawić czoła temu, co nie do końca od nich zależy, czyli pandemii, wielkiej suszy oraz początkowi wielkiego kryzysu. Jak sobie poradzą?

Opowieść składa się z 1 sezonu, który liczy sobie łącznie 8 odcinków. Dostępny na SkyShowtime.

1944 i 2024

Dwa poprzednie seriale to jednak jeszcze nie koniec. Twórcy aktualnie pracują nad nowymi opowieściami, które noszą robocze tytuły 1944 oraz 2024. Szczegóły dotyczące fabuły nie są jeszcze znane. Mówi się jednak, że w 2024 u boku postaci znanych z Yellowstone ma wystąpić Matthew McConaughey.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.