Yellowjackets sezon 3 – czy będą kolejne odcinki serialu?

Zastanawiasz się, czy będzie kolejny, 3 już sezon serialu Yellowjackets? Zbieramy najważniejsze informacje.

Yellowjackets to niezwykle popularny serial, który opowiada o grupie dziewczyn z drużyny piłkarskiej, które uczestniczą w katastrofie samolotu. Ich maszyna rozbija się na pustkowiu w Ontario, a one zmuszone są do współpracy, aby przetrwać. Co ciekawe, akcja serialu toczy się w dwóch płaszczyznach czasowych. Jesteśmy świadkami wydarzeń tuż po katastrofie, gdzie grupa walczy o przetrwanie w mało gościnnym środowisku. Obserwujemy także ich życie współcześnie, wiele lat po katastrofie. Tutaj także pojawia się tajemnicza postać, która rozdrapuje stare rany, przypominając o traumatycznych chwilach oraz tajemnicy, którą chciały zatrzymać tylko dla siebie.

Yellowjackets to połączenie dramatu o dorastaniu, horroru, serialu przygodowego i survivalu. Aktualnie dostępne są dwa sezony. 2 seria w Polsce jest aktualnie w trakcie emisji, a nowe odcinki możemy oglądać na platformie CANAL + Online. Wiele osób jednak zastanawia się, czy pojawi się kolejny, 3 sezon.

https://www.youtube.com/watch?v=krFohHX8WeU&t

Czy będzie 3 sezon Yellowjackets?

Dla wszystkich, którzy czekają na kolejny sezon Yellowjackets mamy dobrą wiadomość. Stacja Showtime jeszcze przed premierą 2 serii ogłosiła, że planuje kontynuować swoją produkcję. Co więcej, twórcy powiedzieli, że opowieść jest zaplanowana na 5 sezonów.

Kiedy premiera?

Jeśli chodzi o datę premiery, tego chyba nikt aktualnie nie wie. Przerwa pomiędzy 1 i 2 sezonem trwała około 1,5 roku. Możemy podejrzewać, że w normalnych okolicznościach sytuacja byłaby podobna, więc kolejnych odcinków moglibyśmy oczekiwać w okolicach końcówki 2024 roku. Yellowackets jest jednak jednym z tych seriali, które padły “ofiarą” strajku scenarzystów. W związku z tym ciężko w tej chwili cokolwiek powiedzieć na temat premiery, dopóki sytuacja w USA się nie ustabilizuje.