Mecz Walia – Polska – gdzie oglądać w TV i internecie?

Sprawdź, gdzie w telewizji i internecie będzie można oglądać mecz Walia – Polska.

W półfinale baraży o udział w Euro 2024 Polska pokonała reprezentację Estonii 5 – 1. Dzięki zwycięstwu nasza drużyna zakwalifikowała się do finałowego spotkania, które zdecyduje o dalszym udziale Reprezentacji Polski w mistrzostwach Europy. Ostatnim przeciwnikiem na tej drodze będzie drużyna Walii. Kiedy i gdzie będzie można oglądać mecz?

Walia – Polska – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz Walia – Polska rozpocznie się we dzisiaj, 26 marca o godzinie 20:45. Transmisja na żywo ze spotkania dostępna będzie na kanale TVP 1.

Walia – Polska – gdzie oglądać w internecie?

Jeśli nie chcesz lub nie masz możliwości oglądania meczu w tradycyjnej telewizji, możesz to zrobić za pośrednictwem internetu. Transmisja na żywo ze spotkania Walia – Polska dostępna będzie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.