Ukochane dziecko – kiedy 2 sezon? Czy powstanie kontynuacja serialu?

Ukochane Dziecko to nowa produkcja, która zadebiutowała na platformie Netflix wraz z początkiem obecnego miesiąca (7 września). Serial opowiada historię dziewczynki o imieniu Lena, której udało się uciec od mężczyzny kontrolującego jej całe życie od najmłodszych lat.

Tytuł został utrzymany w klimacie thrillera, a więc nie brak w nim niepokojących scen i budującego historię napięcia. Materiałem źródłowym – na którym oparto produkcję – jest książka o tym samym tytule, autorstwa niemieckiej pisarki Romy Hausmann. Artystka posiada w swoim portfolio jeszcze jedną publikację (zatytułowaną Perfect day), która z całą pewnością może zainteresować fanów serialu Ukochane Dziecko.

Czy serial Ukochane Dziecko dostanie 2 sezon?

Kadr z serialu Ukochane dziecko

Pierwszy sezon omawianej produkcji trafił już na Netflixa. Serial został podzielony na 6 odcinków, a finał historii zamyka wątki związane z jej głównymi bohaterami. Warto również zaznaczyć, że twórcy Ukochanego Dziecka wykorzystali w scenariuszu cały materiał źródłowy (czyli książkę, która została wspomniana we wstępie), a więc nadzieję na powstanie kolejnego sezonu pozostaną raczej niespełnione.

Nie sądzę jednak, aby amerykański serwis streamingowy całkowicie zignorował ogromną popularność thrillera i prawdopodobnie na platformie pojawią się kolejne produkcje utrzymane w podobnym klimacie. Nie mniej jednak szansa na to, że będą one stanowiły bezpośrednią kontynuację serialu Ukochane Dziecko jest minimalna. Jeśli pojawią się w tym temacie jakiekolwiek nowe informacje, to z całą pewnością znajdziecie je na 3D-Info.