Twisted Metal – kiedy 2 sezon? Czy możemy spodziewać się kontynuacji serialu?

Twisted Metal to nowy serial, który w krótkim czasie zdobył sporą popularność na platformie HBO MAX. Tytuł jest obecnie najchętniej oglądaną produkcją odcinkową na omawianym serwisie, a więc przebił tym samym takie seriale jak Billions czy I Tak Po Prostu.

Sukces Twisted Metal z całą pewnością częściowo wynika z gwiazdorskiej obsady, ponieważ w rolę głównych bohaterów wcielają się aktorzy rozpoznawalni na całym świecie. Na ekranie zobaczymy więc, między innymi, Anthony’ego Mackie (znanego również ze swoich występów w produkcjach studia Marvel) czy Stephanie Beatriz (rozpoznawalną dzięki roli w Brooklyn 9-9).

Twisted Metal – czy dostaniemy 2 sezon?

Kadr z serialu Twisted Metal

Twisted Metal posiada obecnie jeden sezon – dostępny do obejrzenia w całości na platformie HBO MAX. Tytuł składa się z 10-ciu epizodów, adaptujących świat wykreowany pierwotnie w klasycznych grach o tym samym tytule. Na ten moment brak oficjalnych potwierdzeń ze strony producentów, które implikowałyby powstanie 2 sezonu serialu. Dobra wiadomość jest jednak taka, że aktor Anthony Mackie w jednym z wywiadów zasugerował rozwój odgrywanej przez siebie postaci.

Oczywiście nie oznacza to, że prace nad kolejną częścią serialu już się rozpoczęły, jednak daje pewne nadzieje na powstanie jego ewentualnej kontynuacji. Fanom polecam natomiast zapoznanie się z serią gier Twisted Metal, choć przyznam, że z perspektywy współczesnego gracza raczej nie będzie to zadowalający substytut dla produkcji HBO MAX.