The Good Doctor sezon 5 – kiedy na Netflix? Znamy datę premiery

The Good Doctor to jeden z najchętniej oglądanych seriali na platformie Netflix w Polsce. Premiera każdego kolejnego sezonu przyciąga przed ekrany rzesze fanów. Wiemy, kiedy na platformie zadebiutuje 5 sezon.

Na platformie Netflix do tej pory mogliśmy obejrzeć 4 sezony The Good Doctor. Serial, w którym głównym bohaterem jest Dr. Shaun Murphy z premierą każdego kolejnego sezonu przyciąga przed ekrany ogromną liczbę widzów. Nie dziwi więc fakt, że tak wiele osób zastanawia się, kiedy na platformie streamingowego giganta wyląduje kolejny, 5 już sezon. Ja znam odpowiedź na to pytanie, i chętnie się nią podzielę.

O czym będzie 5 sezon The Good Doctor?

Serial The Good Doctor opowiada historię Dr. Shauna Murphyego. Marzy on o pracy chirurga, jednak nie wszyscy dają wiarę jego możliwością, ponieważ choruje na zespół Sawanta, czyli odmianę autyzmu. Młody chirurg stara się jednak za wszelką cenę pokazać, że może to być jego wielki atut, a nie przekleństwo.

W 5 sezonie serialu będziemy śledzić przygotowania do jego ślubu z Leią oraz pracę w szpitalu, gdzie każdy kolejny dzień przynosi nowe wyzwania.

Good Doctor sezon 5 – kiedy na Netflix?

Do tej pory na platformie Netflix dostępne były 4 sezony serialu The Good Doctor. 5 seria miała swoją premierę na platformie giganta VOD 17 lipca. Wówczas w serwisie pojawiło się 18 odcinków.

Jeśli jednak nie chcesz czekać na premierę na Netflix, Wszystkie sezony The Good Doctor (wraz z 6, który nadal trwa) obejrzysz na platformie Viaplay.