Bogaty, pełen szczegółów obraz OLED i dźwięk, który obejmie całą przestrzeń – teraz telewizor PHILIPS w najlepszej cenie

To ostatnia szansa na stworzenie domowej sali kinowej najwyższej jakości w najniższej cenie! Telewizor PHILIPS 65OLED807/12 teraz dostępy w ofercie MediaMarkt kupisz o 500 złotych taniej! Trzeba się spieszyć – okazje kończą się zaraz po weekendzie!

Ostatnie dni wyprzedaży w MediaMarkt to wciąż szansa na pozyskanie domowych sprzętów od czołowych producentów. Jeśli marzyłeś, by w roku 2024 podczas codziennego relaksu cieszyć się najlepszym obrazem i dźwiękiem, teraz możesz to osiągnąć!

MediaMarkt z promocyjną ofertą

Sklepy MediaMarkt cieszą się w naszym kraju ogromnym powodzeniem. Zaufanie klientów sieć zdobywała, sukcesywnie oferując artykuły nie tylko w najwyższej jakości, ale też w atrakcyjnej cenie. Nic więc dziwnego, że pojawiające się co jakiś czas promocje jeszcze silniej przyciągają ofertą poszukiwaczy najlepszych zakupowych opcji.

Od 25 stycznia w sieci MediaMarkt trwa kolejna wyprzedaż, w której na poszczególne artykuły AGD i RTV przyznano wyjątkowe rabaty. Skala obniżek obejmuje upust od kilkudziesięciu do nawet przeszło tysiąca złotych. Wśród przecenionych produktów na szczególną uwagę zasługuje natomiast przedstawiciel marki PHILIPS – telewizor 65OLED807/12.

Telewizor PHILIPS 65OLED807/12 w MediaMarkt

PHILIPS to jeden z czołowych producentów elektroniki użytkowej na świecie. Wprowadzane przez markę artykuły od zawsze cieszą się uznaniem i zaufaniem milionów użytkowników. Co zatem inżynierowie marki przygotowali dla nas tym razem?

Realizm obrazu i kinowa jakość

Dostępny w promocyjnej ofercie MediaMarkt telewizor PHILIPS 65OLED807/12 to, jak mówi sam producent, środek do czerpania radości płynącej z oglądania ulubionych filmów w doskonałej rozdzielczości 4K. Bogaty obraz, idealne odwzorowanie kolorów i dokładne ukazanie szczegółów – to oferuje nam wyposażony w 65-calowy wyświetlacz OLED model 65OLED807/12.

Obecność technologii High Dynamic Range zadba o jak najbardziej realistyczne odwzorowanie prezentowanego na ekranie telewizora obrazu, a funkcja HDR zapewni optymalizację kolorów w taki sposób, by zbliżyć je do tych najbardziej naturalnych.

Oświetlenie jak na sali kinowej

Ci, którzy z telewizorami od PHILIPS mieli już okazję się zetknąć, znają za pewne obecną w modelach producenta technologię Ambilight. Jej zadaniem jest potęgowanie doznań, jakich doświadczamy w trakcie sensu, gry, a także podczas słuchania muzyki. A na czym ona polega?

Rozmieszczone wokół telewizora inteligentne diody LED, dostosowując parametry do wyświetlanego na ekranie obrazu, dynamicznie zmieniają kolor podświetlania. W ten sposób nie tylko potęgują płynące z seansu wrażenia widza, ale też przyczyniają się do kreowania odpowiedniego do danej sytuacji nastroju.

telewizor PHILIPS-65OLED807-gry

Jakość dźwięku i obrazu zasługująca na Oscara

Nie sposób też pominąć obecnych w telewizorze PHILIPS technologii Dolby Vision i Dolby Atmos, które pozwalają nam obcować z obrazem i dźwiękiem godnym hollywoodzkiej premiery. Głębia kolorów, bogaty kontrasty, doskonały balans między bielą a czernią w połączeniu z czystym dźwiękiem przestrzennym to zdecydowanie przepis na odbiór najlepszych światowych produkcji.

Efektywność systemu dźwiękowego, jakim obdarzono telewizor PHILIPS 65OLED807, potęguje funkcja DTS Play-Fi, pozwalająca na podłączenie głośników w dowolnie wybranym pomieszczeniu. Dzięki temu, niezależnie gdzie się znajdziesz, nie stracisz ani sekundy z toczącej się na ekranie akcji.

telewizor philips dzwięk przestrzenny technologia DT%S Play-Fi

Dostęp do rozrywki dzięki asystentowi

Telewizor PHILIPS OLED807 to nie tylko wspaniały obraz i dźwięk. To również dostęp do najnowocześniejszych technologicznych rozwiązań, które połączą użytkownika z tworzonymi przez niego latami zasobami na koncie Google. Dzięki funkcji sterowania głosem nie tylko bez problemu uruchomimy ulubione aplikacje, ale też zadecydujemy o intensywności podświetlenia ekranu czy dokładnej godzinie emisji konkretnego filmu.

telewizor philips oled807-asystent-glosowy

Należy też zaznaczyć, że zakup modelu OLED807 to także dostęp do portu HDMI 2.1, który miłośnikom gier zapewni najwyższą jakość sygnału. Przy połączeniu tego faktu z pozostałymi udogodnieniami fani zabawy w wirtualnym świecie z pewnością nie powinni narzekać.

Telewizor PHILIPS 65OLED807 w promocyjnej ofercie

Dostępny w wyjątkowej promocji MediaMarkt telewizor PHILIPS 65OLED807 to nie tylko doskonały sposób na rozrywkę, ale też na wzbogacenie każdego wnętrza. Elegancki, oparty na prostej geometrycznej formie, nowatorski design zdecydowanie zwiększa atrakcyjność tego urządzenia.

telewizor PHILIPS-65OLED807-design

Jeśli zainteresował Cię produkt telewizor PHILIPS 65OLED807, znajdziesz go w promocji MediaMarkt w cenie 7999 złotych, a więc niższej od tej oficjalnej o 500 złotych. Oferta obowiązuje do 29 stycznia 2024 roku.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz artykuł do końca. Liczymy na to, że zainteresują Cię także inne z prezentowanych przez nas na stronie treści.