Telewizor OLED 65 cali z doskonałym dźwiękiem i kolorami – teraz możesz mieć go za mniej!

Marzy Ci się telewizor OLED z ekranem 65 cali w korzystnej cenie? Dzięki ofercie MediaMarkt możesz go mieć jeszcze w ten weekend! Spiesz się i odbierz swojego LG! Na skorzystanie z okazji zostało zaledwie kilka dni!

Trwają ostatnie dni wyprzedaży w sieci MediaMarkt. W ofercie sklepu znaleźć można najróżniejsze sprzęty. W obniżonych cenach bez problemu dostaniemy ekspresy do kawy, smartfony, smartwatche, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne czy słuchawki. Nie zabrakło też telewizorów.

Promocje MediaMarkt

MediaMarkt to jeden z najlepiej znanych, cieszących się uznaniem klientów elektromarketów. Oferowane przez sieć artykuły to urządzenia renomowanych producentów, za których jakością świadczą lata obecności nie tylko na polskim, ale też światowym rynku. Jednak nie tylko dostęp do najlepszych dostawców zapewnia sklepom MediaMarkt ich popularność. O tę dbają również pojawiające się od czasu do czasu wyjątkowe promocje. Z jedną z nich mamy do czynienia właśnie teraz.

Od 25 stycznia na odświeżonej stronie sieci MediaMarkt możemy znaleźć mnóstwo produktów z kategorii RTV, AGD oraz Mobile, których cena została znacznie obniżona. Na jakie promocje możemy liczyć? Zazwyczaj jest to rabat rzędu kilkudziesięciu, kilkuset złotych. Zdarzają się jednak takie artykuły, za które przyjdzie nam zapłacić nawet 1500 złotych mniej niż dotychczas.

Telewizor OLED od LG w MediaMarkt

W aktualnej ofercie MediaMarkt znalazł imponujący telewizor OLED 65C21LA, który zdecydowanie może przyciągać uwagę nie tylko swoimi możliwościami, ale i designem. Producentem modelu jest znana i ceniona marka elektroniki użytkowej LG, której urządzenia RTV i AGD są wysoko oceniane przez konsumentów na całym świecie. Polskie oddziały LG Electronics powstawały od 1997 roku, kiedy to na terenie naszego kraju zarejestrowano spółkę LG Electronics Polska.

telewizor oled lg evo

Od tego momentu działalność marki w tej części świata prężnie się rozwijała, otwierając swoje fabryki między innymi w Mławie, gdzie montuje się wysokiej jakości odbiorniki telewizyjne. Jak podkreślają przedstawiciele korporacji, celem marki jest opracowywanie innowacyjnego sprzętu elektronicznego, którego jakość pozwoli na polepszenie komfortu życia jej klientów. Czy właśnie tego można spodziewać się po telewizorze OLED 65C21LA?

Telewizory LG OLED evo

Informacji na temat tego, czego po serii telewizorów OLED evo marki LG możemy się spodziewać, dostarcza sam producent. W swojej prezentacji opisał on wszelkie walory oferowanego przez siebie sprzętu. Co zatem o wiemy o odbiornikach telewizyjnych od LG?

Magia doskonałego obrazu

Według producenta telewizor OLED evo to nowe okno na świat, umożliwiające widzowi dostęp do żywego, jasnego obrazu, a to za sprawą samoświecących pikseli i obecności funkcji Brightness Booster. Moc procesora α9 Gen5 AI 4K dba nie tylko o piękno, ale i naturalną głębię prezentowanego na ekranie obrazu.

Samoświecące piksele, których nie wspiera żadne dodatkowe źródło światła, w idealny sposób oddają głębię czerni i, niezależnie od warunków, zapewniają najlepszy, umożliwiający dostrzec najdrobniejsze szczegóły, kontrast. Wprowadzona w telewizorach OLED evo funkcja Dynamic Tone Mapping Pro dodatkowo wpływa na poprawę jakości 5000 bloków na ekranie, zapewniając jeszcze lepszą widoczność szczegółów obrazu HDR.

Dźwięk najwyższej jakości

Wspomniany już procesor α9 Gen5 AI 4K nie ogranicza się jedynie do obrazu. Jego obecność w telewizorach LG OLED evo prowadzi do przetwarzania dźwięku 2-kanałowego na 7.1.2-kanałowy, co pozwala na niezwykłe doświadczanie dźwięku przestrzennego. Widz może poczuć się tak, jakby sam znalazł się w środku obserwowanej na ekranie akcji.

telewizor oled ld dolby atmos

Niezastąpiona pomoc ThinQ AI

To, co z pewnością wyróżnia serię telewizorów OLED evo, to obecność wykorzystującej sztuczną inteligencję technologii LG ThinQ, która na podstawie wcześniejszych zachowań użytkownika jest w stanie trafnie podpowiedzieć, które z dostępnych w menu kanałów spełnią jego oczekiwania. Opcja konfiguracji profili dla wszystkich użytkowników sprawia, że każdy może cieszyć się swoją prywatną, wysoce spersonalizowaną salą kinową.

Ekran dla fanów kina i gier komputerowych

W menu urządzeń od LG znalazły miejsce najpopularniejsze platformy streamingowe. Widz może wybierać spośród takich serwisów jak Netflix, AppleTV, HBO Max, Prime Video, Disney Plus czy Rakuten TV.

telewizor OLED LG gaming

Na rozrywkę na najwyższym poziomie mogą też liczyć miłośnicy zabawy w świecie wirtualnym. Technologia Dolby Vision Gaming 4K i odświeżanie ekranu z częstotliwością 120 Hz to recepta na niezwykle płynny i realistyczny obraz. Obsługa technologii NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium i VRR w połączeniu z czasem reakcji 1 ms to gwarancja obrazu płynnego i wyraźnego nawet przy najbardziej szalonej akcji.

Telewizor OLED 65C21LA LG w ofercie MediaMarkt

Znamy już charakterystykę linii OLED evo od marki LG. A co możemy powiedzieć o modelu, który w promocyjnej cenie udostępnia swoim klientom MediaMarkt?

telewizor-oled-evo lg

Przede wszystkim uwagę zwraca sporych rozmiarów ekran o przekątnej 65 cali, który w połączeniu ze wspomnianymi wcześniej technologiami może wywoływać naprawdę piorunujące wrażenie na odbiorcach emitowanego na nim obrazu. Nie sposób też pominąć kwestii designu urządzenia. Telewizor posiada smukłą konstrukcję, która będzie stanowić idealne dopełnienie każdej, nawet najbardziej eleganckiej przestrzeni.

telewizor oled lg 65C21LA wnętrza

Jeśli zainteresował Cię produkt telewizor LG OLED65C21LA, znajdziesz go w promocji MediaMarkt w cenie 6899 złotych, a więc niższej od tej oficjalnej o 400 złotych. Oferta obowiązuje do 29 stycznia 2024 roku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat telewizorów OLED, mogą zainteresować Cię nasze pozostałe artykuły.