A to niespodzianka! Duży producent telewizorów zostaje oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski

TCL został właśnie oficjalnym partnerem reprezentacji Polski. Umowa zawarta pomiędzy znanym i cenionym producentem sprzętu RTV i AGD a Polskim Związkiem Piłki Nożnej będzie obowiązywać przez najbliższe dwa lata. Oznacza to, że partnerstwo obejmuje dwa duże turnieje – Euro 2024 w Niemczech oraz Mundial 2026, który będzie rozgrywał się  USA, Meksyku i Kanadzie.

TCL i Reprezentacja Polski, razem po zwycięstwo?

TCL podpisał umowę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej (PZPN) i tym samym zyskał tytuł Partnera Reprezentacji Polski. Jej przedmiotem jest sponsoring związany z Piłkarską Reprezentacją Polski. Umowa będzie obowiązywać do 31 lipca 2026 roku, z możliwością jej przedłużenia.

Cieszymy się, że tuż przed Mistrzostwami Europy reprezentacja Polski dokonuje poważnego wzmocnienia. Do grona partnerów drużyny narodowej dołącza firma TCL, uznana marka w branży RTV i AGD. To dla nas spore wyróżnienie, że firma, która chce rozwijać swoją pozycję w Polsce, właśnie w nas widzi ogromny potencjał marketingowy. Jesteśmy przekonani, że ta umowa zapewni same korzyści obu stronom. Witamy w piłkarskiej rodzinie! – Łukasz Wachowski, sekretarz generalny PZPN.

Przypominamy, że jest to już piąty z rzędu wielki turniej międzynarodowy, na którym zobaczymy zmagania naszej drużyny narodowej. Wcześniej, co prawda bez większych sukcesów reprezentacja mierzyła się na Mistrzostwach Europy 2016 oraz 2020 i Mistrzostwa Świata 2018 i 2022. 

Ekrany, idealne do sportu …nie tylko

TCL jako zespół zapalonych entuzjastów sportu znany jest z nawiązywania licznych partnerstw w Europie i na świecie. Poza naszą reprezentacją firma wspiera także m.in niemiecką czy niemieckie drużyny narodowe. Przez lata nawiązywała również wiele licznych współprac ze znanymi piłkarzami, podkreślając sportowy charakter swoich odbiorników. 

TCL wychodzi z założenia, że wyjątkowe, inspirujące wydarzenia powinny być dostępne dla każdego. A skoro najwięcej emocji wzbudza sport, nie ma co się dziwić, że na wsparcie w tej dziedzinie skupiają swoją uwagę. 

TCL Partnerem Reprezentacji Polski

Pamiętajmy, że TCL zasłynął ostatnimi laty jako producent największych dostępnych na rynku konsumenckim odbiorników. Firma wprowadziła przeogromne, wysokiej klasy telewizory QD-MiniLED, które pozwolą cieszyć się wszystkimi wyjątkowymi chwilami. Te mogą mieć przekątną sięgającą nawet 115 cali, tak żeby żadna akcja nie została niezauważona. W sprzedaży znajdziemy również “mniejszy” model, o przekątnej “zaledwie” 98 cali.   Najnowsza linia telewizorów w rozmiarze XL na pewno dostarczy fanom piłki nożnej jeszcze więcej niezapomnianych wrażeń podczas oglądania emocjonujących rozgrywek piłkarskich również w domu na dużym ekranie. Na pewno pomoże w tym m.in 144 Hz odświeżanie czy zgodność ze standardem minimum HDR 1600. Z takimi parametrami mogą stanowić również centrum domowej rozrywki.

Decyzja o podpisaniu umowy partnerskiej stworzyła podwaliny pod ekscytującą i pełną sukcesów przyszłość dla obu stron. Dzięki wsparciu TCL oraz naszym innowacyjnym technologiom zastosowanym w wielkoformatowych telewizorach QD-Mini LED, zaawansowanych soundbarach, a także w przełomowych urządzeniach mobilnych, z radością będziemy wspierać drużynę narodową na drodze do sukcesu w każdym, wyjątkowym momencieJayway Peng, Dyrektor Zarządzający w TCL Electronics Polska.