Szkoła dla Elity sezon 7 – kiedy premiera pierwszego odcinka? Debiut jeszcze w tym tygodniu

Szkoła dla Elity to prawdopodobnie jeden z najpopularniejszych, oryginalnych seriali Netflixa. Produkcja zadebiutowała na omawianej platformie w październiku 2018 roku, a jej najnowsza odsłona – zamknięta w odcinkach siódmego sezonu – trafi do serwisu pod koniec obecnego miesiąca. Sprawdź, co już dzisiaj wiemy na temat kontynuacji tytułu.

Szkoła dla Elity sezon 7 – kiedy premiera pierwszego odcinka?

Szkoła dla Elity

Pierwszy odcinek siódmego sezonu Szkoły dla Elity pojawi się na Netflixie w najbliższy piątek – 20 października. Podejrzewam również, że dokładnie tego samego dnia do sieci trafią wszystkie epizody nowej odsłony tytułu, a widzowie nie będą musieli czekać tygodnia na premierę każdego kolejnego odcinka. Swoje przewidywania opieram przede wszystkim na historii ostatnich sezonów serialu, ponieważ one także debiutowały na platformie w całości.

Siódmy sezon najpewniej otrzyma podobną liczbę odcinków co jego poprzednicy. Możemy więc liczyć na przynajmniej 8 świeżych epizodów, które poszerzą portfolio popularnej platformy streamingowej. Wśród zapowiedzi powrotu Szkoły dla Elity znalazły się także oficjalne informacje ze strony Netflixa, które do pewnego stopnia zdradzają zarys fabuły nowych odcinków.

Co wydarzy się w nowym sezonie Szkoły dla Elity?

W jednym z komunikatów prasowych popularny serwis VOD opisał w skrócie wydarzenia nadchodzącej części serialu (ostrzegam przed spoilerami dotyczącymi poprzednich sezonów): “W nowym sezonie Omar prowadzi nowe życie na uniwersytecie z dala od Las Encinas, ale nie jest w stanie poradzić sobie z poczuciem winy za śmierć Samuela, co skłania go do poddania się terapii.

Dzięki stażowi postanawia wrócić do szkoły, w której wszystko się wydarzyło i stawić czoła swoim demonom. Dzięki podróży Omara odkryjemy, że reszta uczniów również po cichu walczy z własnymi problemami. 7. sezon Szkoły dla Elity zajmie się zdrowiem psychicznym i tym, jak większość z nas zaniedbuje je ze strachu lub ignorancji”.

Netflix zapowiedział również, że jedną z niespodzianek w tegorocznych odcinkach produkcji będzie gościnny występ brazylijskiej piosenkarki Anitty, która pojawi się w tytule jako nieznana jeszcze postać. Gościnne cameo wokalistki jest już oficjalnie potwierdzone, tak samo z resztą jak nowa część obsady, która zadebiutuje na ekranach w siódmym sezonie Szkoły dla Elity.