Suburraeterna sezon 2 – czy na Netflix pojawi się kontynuacja serialu?

Sprawdź, co wiemy na temat ewentualnej kontynuacji serialu Suburraeterna na platformie Netflix.

Na Netflix powróciła kontynuacja wielkiego hitu, jakim był serial Suburra, debiutujący w 2017 roku. Po stworzeniu 3 sezonów twórcy pozostawili widzów z niewyjaśnionymi sprawami i wątkami, które wymagały dalszej eksploracji. Na szczęście pojawił się nowy rozdział w historii włoskiej opowieści i na Netflix dostępny jest już 1 sezon Suburraeterna. Składa się on z 8 odcinków, jednak widzowie czekają na więcej. Jesteś jednym z nich?

O czym jest serial Suburraeterna?

Akcja serialu Suburraeterna toczy się w Rzymie w 2011 roku. Patrząc przez pryzmat podziemia, serial odkrywa pogrążone w chaosie i chylące się ku upadkowi miasto. Rząd się rozpada a Watykan stoi w obliczy wielkich wyzwań. Co więcej, niepokojąco szybko zaczynają narastać niepokoje wśród społeczeństwa. Stare rodziny, które wciąż działają w półświatku starają się jak mogą, aby utrzymać swoją pozycję. Na planszy pojawiają się jednak nowi gracze, którym taki stan rzeczy nie odpowiada, za to chętnie wykorzystają chaos targający miastem, aby osiągnąć swoje cele.

Ze względu na ograniczenia wiekowe, powyższy zwiastun możesz obejrzeć jedynie bezpośrednio w serwisie YouTube.

Obsada

W serialu Suburraeterna występują m.in.:

  • Giacomo Ferrara
  • Filippo Nigro
  • Carlotta Antonelli
  • Emmanuelle Aita
  • Pasota Sotgiu
  • Federica Sabatini
  • Marlon Joubert

To oczywiście nie wszyscy aktorzy, którzy są zaangażowani w serial Suburraeterna. Za reżyserię widowiska odpowiadają Ciro D’Emilio oraz Alessandro Tonda. Autorami scenariusza są z kolei Camilla Buizza, Giulia Forgione oraz Marco Sani.

Czy będzie 2 sezon?

Netflix aktualnie nie podjął jeszcze decyzji w sprawie przyszłości serialu Suburraeterna. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że stał się on niezwykle popularny, oraz jak wiele wątków nie zostało dokończonych, możemy spodziewać się, że w najbliższej przyszłości poznamy decyzję mówiącą o tym, że pojawi się kontynuacja. Finałowy odcinek pozostawił nas z wieloma pytaniami, na które warto byłoby odpowiedzieć. Przede wszystkim nie poznaliśmy wyniku walki pomiędzy Lucianis i Anacletis, co jest niezwykle ważną kwestią, patrząc na ciągłość fabuły. Kiedy tylko pojawią się nowe informacje na temat serialu, poinformujemy o tym w niniejszym artykule.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.