Spider Man Poprzez Multiwersum online. Gdzie obejrzeć na VOD?

Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć Spider-Man: Poprzez Multiwersum online.

Spider-Man: Poprzez Multiwersum to druga odsłona szalonej animacji, w której głównym bohaterem jest Miles Morales. Po wydarzeniach z pierwszej części wydawało się, że nareszcie będzie miał trochę spokoju, jednak nic bardziej mylnego. Już na pierwszych zwiastunach mogliśmy zobaczyć, że Milesa czeka kolejna wielka przygoda w doborowym towarzystwie.

Wyrusza on przez alternatywne rzeczywistości, aby wraz z Gwen Stacy odnaleźć innych Spider-Manów, rozsianych po całym multiwersum. Na ich barkach spoczywa nie lada wyzwanie, ponieważ chodzi o bezpieczeństwo całego świata.

Spider-Man: Poprzez Multiwersum – gdzie obejrzeć?

Przez najbliższy czas od dnia premiery, czyli przez kilka miesięcy, animacja Spider-Man: Poprzez Multiwersum nie będzie dostępna w serwisach VOD. Nie będzie możliwości legalnego oglądania filmu w internecie. Za jakiś czas na pewno pojawi się w serwisach VOD.

Od 17 sierpnia ruszyła możliwość kupienia lub wypożyczenia filmu na odpowiednich platformach. Pojawiła się także plotka, że Spider-Man: Poprzez Multiwersum zadebiutuje na HBO Max 24 grudnia. Nie jest to jednak jeszcze oficjalnie potwierdzona informacja przez samą platformę.

Jeśli jednak chcesz wcześniej nadrobić poprzedni film z serii, to Spider-Man Uniwersum dostępne jest na platformie Disney Plus oraz Netflix.