Spider-Man Poprzez Multiwersum już na VOD! Sprawdź, gdzie obejrzeć

Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć Spider-Man: Poprzez Multiwersum online.

Spider-Man: Poprzez Multiwersum to druga odsłona szalonej animacji, w której głównym bohaterem jest Miles Morales. Po wydarzeniach z pierwszej części wydawało się, że nareszcie będzie miał trochę spokoju, jednak nic bardziej mylnego. Już na pierwszych zwiastunach mogliśmy zobaczyć, że Milesa czeka kolejna wielka przygoda w doborowym towarzystwie.

Wyrusza on przez alternatywne rzeczywistości, aby wraz z Gwen Stacy odnaleźć innych Spider-Manów, rozsianych po całym multiwersum. Na ich barkach spoczywa nie lada wyzwanie, ponieważ chodzi o bezpieczeństwo całego świata.

spider man poprzez multiwersum online

Spider-Man: Poprzez Multiwersum – gdzie obejrzeć?

Spider-Man: Poprzez Multiwersum miało swoją premierę 2 czerwca 2023 roku. Przez kilka tygodni od premiery był on dostępny jedynie w kinach. Od 17 sierpnia ruszyła możliwość kupienia lub wypożyczenia filmu na odpowiednich platformach.

Teraz jednak możemy obejrzeć produkcję bez dodatkowych opłat w serwisie HBO Max. Na platformie dostępna jest również pierwsza część, czyli Spider-Man: Uniwersum.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.