Spider Man Poprzez Multiwersum online. Gdzie obejrzeć na VOD?

Spider-Man: Poprzez Multiwersum miał swoją premierę 2 miesiące temu. Zastanawiasz się, gdzie można obejrzeć cały film online?

Spider-Man: Poprzez Multiwersum to druga odsłona szalonej animacji, w której głównym bohaterem jest Miles Morales. Po wydarzeniach z pierwszej części wydawało się, że nareszcie będzie miał trochę spokoju, jednak nic bardziej mylnego. Już na pierwszych zwiastunach mogliśmy zobaczyć, że Milesa czeka kolejna wielka przygoda w doborowym towarzystwie.

Wyrusza on przez alternatywne rzeczywistości, aby wraz z Gwen Stacy odnaleźć innych Spider-Manów, rozsianych po całym multiwersum. Na ich barkach spoczywa nie lada wyzwanie, ponieważ chodzi o bezpieczeństwo całego świata.

Spider-Man: Poprzez Multiwersum – gdzie obejrzeć?

Przez najbliższy czas od dnia premiery, czyli około 3 miesiące, animacja Spider-Man: Poprzez Multiwersum nie będzie dostępna w serwisach VOD. Nie będzie możliwości legalnego oglądania filmu w internecie. Za jakiś czas, tak jak wszystkie kinowe premiery spod znaku Marvela będzie dostępny na platformie Disney Plus. Data premiery, nawet przybliżona nie jest jeszcze znana. Istnieje jednak szansa, że najnowsze przygody Człowieka-Pająka obejrzymy w swoim domowym zaciszu jeszcze w tym roku.

Wiemy jednak, że już 17 sierpnia ruszy możliwość kupienia lub wypożyczenia filmu na odpowiednich platformach.

Jeśli jednak chcesz wcześniej nadrobić poprzedni film z serii, to Spider-Man Uniwersum dostępne jest na platformie Disney Plus oraz Netflix.