To już koniec Skazanej. Kiedy zobaczymy ostatni sezon?

Sprawdź, co już wiadomo na temat 4 sezonu serialu Skazana, który będzie jednocześnie ostatnim.

Skazana to jeden z najpopularniejszych i najchętniej oglądanych polskich seriali od stacji TVN. 29 grudnia został wyemitowany ostatni odcinek 3 sezonu. Już teraz jednak wiemy, że powstaje kolejny, ostatni sezon. Co o nim wiemy?

O czym jest Skazana?

Główną bohaterką serialu Skazana jest Alicja Mazur, której postać oparta jest na prawdziwej osobie. Na co dzień surowa sędzia, która zaprowadziła za kraty wielu groźnych przestępców. W pewnym momencie sama trafia za kraty. Okazuje się, że na miejscu są osadzone, które siedzą tutaj po jej wyroku. Nasza bohaterka musi poradzić sobie w tym mało przyjaznym miejscu oraz dowieść, że została wrobiona w zabójstwo, przez które straciła wolność.

Twórcy potwierdzili, że w 4 sezonie zobaczymy dalszy rozwój rozpoczętych wątków oraz “satysfakcjonujące zakończenie” opowieści.

Kadr z serialu Skazana

Obsada

W serialu Skazana występują m.in.:

  • Agata Kulesza – Alicja Mazur
  • Michał Czernecki – Paweł Witkowski
  • Bartłomiej Topa – Piotr Serafin
  • Martyna Byczkowska – Hania Mazur
  • Aleksandra Adamska – Pati
  • Marta Malikowska – Kosa

Kiedy premiera?

Dokładna data premiery 4 sezonu serialu Skazana nie jest jeszcze znana. Wiadomo jednak, że w połowie października 2023 rozpoczęły się zdjęcia do finałowej serii. Miały zakończyć się jeszcze przed świętami. W związku z tym bardzo możliwe, że 4 sezon obejrzymy w 2024 roku. Celowałbym w wiosnę lub wczesną jesień przyszłego roku. Na oficjalne informacje musimy jednak jeszcze poczekać.

Co ważne, jest bardzo prawdopodobne, że najnowszy sezon Skazanej zadebiutuje już nie tylko na TVP Player, ponieważ 11 czerwca w Polsce oficjalnie wystartuje platforma MAX. Materiały związane ze Skazaną pojawiały się podczas konferencji prasowych, przez co możemy śmiało podejrzewać, że premiera nowego Sezonu będzie miała miejsce właśnie takżę w tym serwisie.

Już wkrótce jednak powinniśmy poznać nieco więcej informacji na ten temat, ponieważ od 15 kwietnia tego roku 3 sezon Skazanej emitowany jest w otwartej telewizji na antenie TVN. Kolejne odcinki będą pojawiały się co tydzień, w poniedziałki o godzinie 21:35. Być może jest to pierwszy krok do ujawnienia daty premiery ostatniej części cyklu.

Co dalej z serialem?

Czy to już definitywny koniec serialu Skazana? Czy otrzymamy jeszcze kolejne spin-offy na wzór Pati? Na te pytanie staramy się odpowiedzieć w naszym artykule, do które przeczytania Was zachęcamy.