Chcesz obejrzeć oryginalne części filmu Sami Swoi? Sprawdź, gdzie jest to możliwe

Sprawdź, gdzie obejrzeć filmy Sami Swoi, Nie ma mocnych i Kochaj albo rzuć.

Już za kilka dni w polskich kinach pojawi się prequel serii Sami Swoi, który nosi podtytuł Początek. Premiera zaplanowana jest na piątek 16 lutego. Film opowie o czasach, zanim Kargul i Pawlak przenieśli się z Kresów na Ziemie Odzyskane. Co ciekawe, mimo, że byli sąsiadami, to już wtedy ich relacje można było nazwać jako napięte. Wiele osób jednak zapewne chciałoby wrócić pamięcią do pierwszych filmów z serii, które rozkochały w sobie Polaków. W jednym z serwisów VOD możemy obejrzeć wszystkie części. Gdzie dokładnie?

Trylogia Sami Swoi – gdzie obejrzeć?

Oryginalna trylogia Sami Swoi składa się z trzech filmów:

  • Sami Swoi
  • Nie ma mocnych
  • Kochaj albo rzuć

Pierwsza część opowiada historię rodzin Kargula i Pawlaka, które po przeniesieniu się z Kresów na Ziemie Odzyskane, muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości. W obu jednak pozostały stare zadry sprzed lat, które tylko eskalują za każdym razem, kiedy gospodarze widzą się na podwórku. Co ważne nie jest to trudne, ponieważ są sąsiadami

Kolejna część nosi tytuł Nie ma mocnych i opowiada o dalszych losach Kargula i Pawlaka. Tym razem stają przed zadaniem znalezienia odpowiedniego kandydata na męża dla swojej wnuczki. Pada na Zenka, młodego technika mechanizacji rolnictwa. Gospodarze jednak nie byliby sobą, gdyby nie knuli intryg, które doprowadzają do wielu zabawnych sytuacji.

Kadr z filmu Sami Swoi

Kochaj albo rzuć to ostatnia część serii. Kargul i Pawlak wraz ze woja wnuczką Anią wybierają się do USA na zaproszenie Johna Pawlaka, czyli brata Kazimierza, który wyemigrował wiele lat temu. Kiedy docierają na miejsce, okazuje się, że John umarł. Podczas uroczystości pogrzebowej bohaterowie doznają szoku, ponieważ okazuje się, że John ma córkę mulatkę. Co więcej, jest ona nieślubnym dzieckiem.

Jeśli chcesz obejrzeć oryginalne części serii Sami Swoi, masz taką możliwość w serwisie CANAL+ Online.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.