Rick and Morty, sezon 7 – kiedy 5 odcinek? Gdzie oglądać serial?

Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć 4 odcinek 7 sezonu serialu Rick and Morty.

Rick i Morty to zdecydowanie jeden z największych hitów jeśli chodzi o seriale animowane przeznaczone dla dorosłego odbiorcy. Co ważne, najnowsza seria powstała już bez udziału Justina Roilanda, który został odsunięty od produkcji po tym, jak został oskarżony o przemoc domową. Z zarzutów został w późniejszym czasie oczyszczony, jednak nie zmienia to faktu, że głos pod główne postacie podkładał już inny aktor.

O czym jest 7 sezon Rick i Morty?

Tradycyjnie w przypadku serii Rick i Morty twórcy nie zdradzają wprost, o czym będzie kolejny sezon. Możemy się jednak domyślać tego po tym, jak zakończyły się finałowe odcinki 6 sezonu. Po świecie aktualnie krąży co najmniej kilka wcieleń Ricka, w związku z czym możemy się spodziewać, że bohaterowie będą chcieli stawić im czoła oraz doprowadzić do ponownego istnienia tylko jednego naukowca. Zarys fabuł zdradził sam Rick w finałowym odcinku mówiąc:

Przez całe życie na niego poluję. I jeszcze nigdy nie byłem tak blisko schwytania Ricka Prime’a. Ale to niemożliwe! To niebywale sprytny s*****. Ta pogoń mnie zniszczyła, ale teraz będziemy ścigać go razem. Ty i ja! To stanie się całym Twoim życiem. Rick i Morty sezon 7! Ściganie nemezis. Może uda się też zadbać o zdrowie. Życiowa równowaga. Nie każdy odcinek to pościg. Może to będzie w tle, kto wie? Nikt się nie dowie. Oprócz nas. To najbardziej bolesna rzecz w moim życiu, a teraz wciągam w to, k***, ciebie!

Możemy więc być pewni tego, że w serialu ponownie będzie dużo akcji, dziwnych akcji, a może nawet jeszcze dziwniejszy akcji oraz solidna dawka specyficznego humoru.

Gdzie oglądać 7 sezon Rick i Morty?

Nadchodzący, 7 sezon animacji Rick i Morty będzie można w Polsce oglądać na platformie HBO Max.

Kiedy 3 odcinek? Harmonogram premier

1 odcinek 7 sezonu serialu Rick and Morty miał swoją premierę na HBO Max 16 października. Kolejne epizody będą się pojawiać w tygodniowych odstępach. Premiera 5 odcinka zaplanowana jest na 13 listopada.

  • Odcinek 1 – 16 października
  • Odcinek 2 – 23 października
  • Odcinek 3 – 30 października
  • Odcinek 4 – 6 listopada
  • Odcinek 5 – 13 listopada
  • Odcinek 6 – 20 listopada
  • Odcinek 7 – 27 listopada
  • Odcinek 8 – 4 grudnia
  • Odcinek 9 – 11 grudnia
  • Odcinek 10 – 18 grudnia

Materiał zawiera linki afiliacyjne. Jest to rodzaj linków reklamowych umieszczanych w tekście, zapewniających nam ułamek prowizji od sklepów i porównywarek cen. Linki tego typu nie mają wpływu na nasze opinie.