Mecz Real Sociedad – PSG – gdzie oglądać w TV i internecie?

Sprawdź, gdzie w telewizji i internecie oglądać mecz Real Sociedad – PSG.

W rewanżowej kolejce fazy pucharowej Ligi Mistrzów drużyna Real Sociedad podejmie na swoim boisku PSG. W poprzednim meczu to drużyna z Paryża strzeliła dwie bramki zachowując czyste konto. Jak potoczy się sytuacja na hiszpańskiej ziemi? Sprawdź, gdzie oglądać mecz w telewizji i internecie?

Real Sociedad – PSG – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz Real Sociedad – PSG rozpocznie się dzisiaj o godzinie 21:00. Transmisja ze spotkania na żywo będzie dostępna na kanale Polsat Sport Premium 2.

Real Sociedad – PSG – gdzie oglądać w internecie?

Jeśli nie chcesz lub nie możesz obejrzeć meczu w tradycyjnej telewizji, taka możliwość pojawia się w serwisach streamingowych. Mecz Real Sociedad – PSG obejrzysz na platformie Polsat BOX GO. Dostęp do transmisji mają także osoby korzystające z usług CANAL+, którzy wykupili pakiet Wielka Piłka.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.