Mecz Real Madryt – RB Lipsk – gdzie oglądać w TV i internecie?

Sprawdź, gdzie w telewizji i internecie oglądać mecz Real Madryt – RB Lipsk.

Dzisiaj kolejny dzień rewanżowych spotkań w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów. W jednym ze spotkań naprzeciw siebie staną drużyny Realu Madryt oraz RB Lipsk. Gdzie oglądać mecz w telewizji i internecie?

Real Madryt – RB Lipsk – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz Real Madrut – RB Lipsk rozpocznie się dzisiaj o godzinie 21:00. Transmisja na żywo ze spotkania będzie dostępna na kanale Polsat Sport Premium 1.

Real Madryt – RB Lipsk – gdzie oglądać w internecie?

Jeśli nie chcesz lub nie możesz oglądać meczu w tradycyjnej telewizji, taka możliwość przychodzi dzięki streamingowi. Spotkanie Real Madryt – RB Lipsk dostępne będzie na platformie Polsat BOX GO. Dostęp do transmisji mają także osoby korzystające z usług CANAL+, którzy wykupili pakiet Wielka Piłka.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.