Starcie gigantów w Madrycie. Gdzie oglądać Ligę Mistrzów?

Sprawdź, gdzie oglądać mecz Real Madryt – Manchester City.

Jednym z dzisiejszych spotkań rozgrywanych w ramach ćwierćfinału Ligi Mistrzów, będzie mecz pomiędzy Realem Madryt i Manchesterem City. Gdzie oglądać to starcie w telewizji i internecie?

Mecz Real Madryt – Manchester City – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz Real Madryt – Manchester City rozpocznie się dzisiaj o godzinie 21:00. Transmisja na żywo z polskim komentarzem będzie dostępna na kanale Polsat Sport Premium 1.

Mecz Real Madryt – Manchester City – gdzie oglądać w internecie?

Jeśli nie masz możliwości, lub nie chcesz oglądać meczu w tradycyjnej telewizji, masz taką możliwość za pośrednictwem internetu. Mecz Real Madryt – Manchester City obejrzysz na platformie Polsat BOX GO. Dostęp do transmisji mają także osoby korzystające z usług CANAL+, którzy wykupili pakiet Wielka Piłka.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.