Real Madryt – Bayern Monachium. Gdzie oglądać mecz w telewizji i internecie

Sprawdź, gdzie w telewizji i internecie oglądać mecz Real Madryt – Bayern Monachium.

W pierwszym półfinałowym spotkaniu Realu Madryt i Bayernu Monachium padł remis 2 – 2. W związku z tym, że poprzednie spotkanie odbyło się w Monachium, królewskim wystarczy niewiele, aby awansować do finału. Bawarczycy jednak zapewne nie dadzą za wygraną i możemy spodziewać się zaciętej rywalizacji na boisku.

Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Real Madryt – Bayern Monachium w telewizji i internecie.

Real Madryt – Bayern Monachium – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz Real Madryt – Bayern Monachium rozpocznie się dzisiaj, 8 maja o godzinie 21:00. Transmisja ze spotkania dostępna będzie na kanale Polsat Sport Premium 1.

Real Madryt – Bayern Monachium – gdzie oglądać w internecie?

Jeśli nie masz możliwości, lub nie chcesz oglądać meczu w tradycyjnej telewizji, masz taką możliwość za pośrednictwem internetu. Mecz Real Madryt – Bayern Monachium obejrzysz na platformie Polsat BOX GO. Dostęp do transmisji mają także osoby korzystające z usług CANAL+, którzy wykupili pakiet Wielka Piłka.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.