Nawet jeśli nie lubisz piłki, taki mecz warto zobaczyć

Sprawdź, gdzie w telewizji i internecie oglądać mecz Real Madryt – Barcelona.

Nadszedł czas, na który czekało wielu kibiców piłki nożnej na całym świecie. El Clasico odbędzie się już w ten weekend. Sprawdź, gdzie oglądać mecz w telewizji i internecie.

Real Madryt – Barcelona – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz Real Madryt – Barcelona rozpocznie się dzisiaj, 21 kwietnia o godzinie 21:00. Transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Eleven Sports.

Real Madryt – Barcelona – gdzie oglądać w internecie?

Jeśli nie chcesz lub nie możesz oglądać meczu w tradycyjnej telewizji, masz taką możliwość dzięki serwisom streamingowym. Transmisja na żywo dostępna jest w serwisach CANAL+ Online z pakietem sportowym oraz na platformie internetowej Eleven Sports.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze hiszpańskiej La Liga z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.