PSG – Real Sociedad – gdzie oglądać w telewizji i internecie?

Sprawdź, gdzie w telewizji i w internecie obejrzeć mecz PSG – Real Sociedad.

Dzisiaj o godzinie 21:00 rozpocznie się kolejny mecz w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów. Naprzeciw siebie staną drużyny PSG i Real Sociedad. Sprawdź, gdzie można obejrzeć mecz w telewizji i w internecie.

PSG – Real Sociedad – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz PSG – Real Sociedad rozpocznie się dzisiaj o godzinie 21:00. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na kanale Polsat Sport Premium 1.

PSG – Real Sociedad – gdzie oglądać w internecie?

Jeśli nie masz możliwości, lub nie chcesz oglądać meczu w tradycyjnej telewizji, masz taką możliwość za pośrednictwem internetu. Mecz PSG – Real Sociedad obejrzysz na platformie Polsat BOX GO. Dostęp do transmisji mają także osoby korzystające z usług CANAL+, którzy wykupili pakiet Wielka Piłka.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.