Polska gra o zombie za darmo! Musisz się pospieszyć

Tylko do jutra możesz za darmo odebrać jedną z części polskiej gry o zombie.

Dead Island to jedna z tych serii, która tylko utwierdziła resztę świata w przekonaniu, że Polacy umieją tworzyć gry i są w tym po prostu dobrzy. W ubiegłym roku premierę miała najnowsza jak dotąd odsłona cyklu, czyli Dead Island 2. Gra wkrótce trafi na Steam, ale już teraz na platformie Valve można za darmo odebrać wcześniejszą odsłonę serii.

Dead Island Riptide za darmo

Na platformie Steam możemy zupełnie za darmo odebrać grę Dead Island Riptide, a konkretniej to Definitive Edition, czyli odświeżona wersja produkcji z 2013 roku. Jest to bezpośrednia kontynuacja pierwszej części gry. Podczas ucieczki helikopterem z wyspy jesteśmy zmuszeni do lądowania na wojskowym okręcie. Wirus zombie trafia i tam, powodując szybkie zarażenie załogi. Statek niestety się rozbija, a nasi bohaterowie trafiają na pobliską wyspę. Opowieść kolejny raz skupia się na próbie ucieczki z piekła na ziemi. Poza 4 bohaterów znanych z pierwszej części możemy pokierować także zupełnie nową postacią, jaką jest John Morgan, czyli były żołnierz, który specjalizuje się w sztukach walki.

Jeśli chodzi o podstawowe założenia rozgrywki, są one praktycznie takie same jak w Dead Island. Naszym zadaniem jest eksterminacja zombie i ucieczka z wyspy. Jako broń musi nam posłużyć to, co znajdziemy, więc niech nikogo nie zdziwi widok kija baseballowego, w który wbite są gwoździe.

Grę Dead Island Riptide Definitive Edition możemy odebrać za darmo do 15 lutego na platformie Steam.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.