PSG – Borussia Dortmund. Gdzie oglądać mecz w TV i internecie?

Sprawdź, gdzie w telewizji i internecie oglądać mecz PSG – Borussia Dortmund.

W pierwszym półfinałowym spotkaniu Ligi Mistrzów Borussia Dortmund zwyciężyła z PSG na własnym stadionie 1-0. Niemcy są bliżej awansu do finału, jednak zespół z Paryża na pewno łatwo się nie podda, szczególnie, że ten mecz rozegra przed własną publicznością.

Sprawdź, gdzie w telewizji i internecie oglądać mecz PSG – Borussia Dortmund.

PSG – Borussia Dortmund – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz PSG – Borussia Dortmund rozpocznie się dzisiaj, 7 maja o godzinie 21:00. Transmisja ze spotkania dostępna będzie na kanale Polsat Sport Premium 1.

PSG – Borussia Dortmund – gdzie oglądać w internecie?

Jeśli nie masz możliwości, lub nie chcesz oglądać meczu w tradycyjnej telewizji, masz taką możliwość za pośrednictwem internetu. Mecz PSG – Borussia Dortmund obejrzysz na platformie Polsat BOX GO. Dostęp do transmisji mają także osoby korzystające z usług CANAL+, którzy wykupili pakiet Wielka Piłka.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.