Orange rozdaje 20 GB Internetu mobilnego za darmo! Sprawdź, jak odebrać prezent

Kilka dni temu (3 października) Orange ogłosiło, że z okazji Dnia Doświadczeń Klienta, użytkownicy posiadający numer u operatora, mają szansę na otrzymanie pakietu 20 GB danych mobilnych. Promocja jest ważna od 3 października do 10 października.

Omawiany bonus mogą otrzymać wszyscy klienci indywidualni, biznesowi, abonamentowi a także na kartę, Orange Flex i nju (informacja pochodzi z oficjalnego komunikatu marki Orange). Oznacza to, że rabat obejmuje niemalże wszystkich użytkowników, posiadających numer zarejestrowany u omawianego operatora.

Jak zdobyć 20 GB Internetu mobilnego za darmo?

orange

W celu odebrania darmowego pakietu danych wystarczy wysłać SMS-a o treści KLIENT na numer 80111. Usługę można również uruchomić z poziomu aplikacji Mój Orange. Jeśli jednak jesteś klientem Nju Mobile, to analogiczną wiadomość należy wysłać na numer 80855. Pełen regulamin promocji znajduje się poniżej.

  1. Mogą Państwo skorzystać z promocji „20 GB z okazji Dnia Klienta” (dalej „Promocja”), jeśli mają Państwo aktywą głosową usługę mobilną, którą
    świadczymy pod marką Orange w ramach dowolnej oferty, z wyłączeniem jednak Planu FIRMA.
  2. W ramach Promocji mogą Państwo aktywować dodatkowy pakiet 20 GB danych. W tym celu powinni Państwo w czasie Promocji wysłać SMS na numer 80111 o treści KLIENT lub aktywować pakiet w aplikacji Mój Orange.
  3. Pakiet jest bezpłatny i możliwy do wykorzystania tylko w Polsce. Mogą Państwo dostać po jednym pakiecie na każdy numer telefonu.
  4. Pakiet włączymy w ciągu 48 godzin roboczych od aktywacji. O włączeniu pakietu powiadomimy Państwa SMS-em.
  5. Pakiet mogą Państwo wykorzystać w ciągu 14 dniu od jego aktywacji.
  6. Pakiet wykorzystują Państwo w pierwszej kolejności przed wszystkimi innymi pakietami dostępnymi dla danego numeru telefonu.
  7. Stan i ważność pakietu mogą Państwo sprawdzić w Mój Orange.
  8. Zasady i szczegóły dotyczące korzystania z kodów promocyjnych w usłudze Orange Flex znajdują się w regulaminie na stronie flex.orange.pl.

Więcej szczegółowych informacji znajdziesz na oficjalnej stronie operatora.

Orange rozpoczyna wyłączanie sieci 3G

Orange sieć 3G

W ostatnim czasie popularny operator poinformował również, że rozpoczyna pracę nad dezaktywacją technologii 3G na terenie Polski. Omawiany proces rozpoczął się 26 września i w pierwszej kolejności objął nadajniki znajdujące się na terenie następujących powiatów: pilskiego, złotowskiego, wałeckiego, wieruszowskiego, wieluńskiego i pajęczańskiego.

To jednak nie koniec, ponieważ w drugiej połowie października nastąpi kontynuacja całej operacji i tym razem może ona zainteresować klientów mieszkających na terenie powiatów: czarnkowsko-trzcianeckiego, chodzieskiego, obornickiego, wągrowieckiego, sieradzkiego, zduńskowolskiego, poddębickiego i łaskiego.