Mecz Polska – Estonia – gdzie oglądać w TV i internecie?

Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Polska – Estonia, który będzie rozegrany w ramach baraży eliminacji do Euro 2024.

Już dzisiaj reprezentacja Polski stanie do walki o udział w Euro 2024. Pierwszym rywalem na drodze Biało-Czerwonych będzie reprezentacja Estonii. Pierwszy gwizdek na Stadionie Nardowym o godzinie 20:45.

Polska – Estonia – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz Polska – Estonia rozpocznie się dzisiaj, 21 marca o godzinie 20:45. Transmisja ze spotkania dostępna będzie na kanale TVP 1.

Polska – Estonia – gdzie oglądać w internecie?

Jeśli nie chcesz lub nie masz możliwości oglądania meczu w tradycyjnej telewizji, możesz to zrobić za pośrednictwem internetu. Transmisja na żywo ze spotkania Polska – Estonia dostępna będzie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.