Black Friday 2023-  sprawdzamy najlepsze oferty na dyski twarde

Niezależnie od tego, czy jesteś twórcą treści, graczem, czy po prostu korzystasz z komputera na co dzień, w pewnym momencie po prostu zabraknie Ci miejsca na dysku. Jednak w większości przypadków temu problemowi możemy prosto zaradzić. Wystarczy zakupić dodatkowy nośnik bądź zmienić go na większy model. Czy z okazji zbliżającego się Black Friday, w sklepach znajdziemy okazje, wobec których nie przejdziemy obojętnie?

Może też dalej instalujesz gry na dysk mechaniczny i zastanawiasz się, czy to nie pora w końcu na przesiadkę na SSD’ka, by skrócić czasy ładowanie? By pomóc wam podjąć dedycje postanowiłem zebrać najlepsze oferty na pamięć wewnętrzną dla naszych komputerów. Znajdziecie tu nie tylko szybkie nośniki SSD w tym i NVMe, ale tek klasyczne dyski talerzowe o dużej pojemności, które umożliwią wam uporządkować wasze cyfrowe archiwum? Zatem gdzie kupimy nowy nośnik najtaniej?

Aktualizacja ofert 22.11.2023

SSD NVMe

500 GB

1 TB

2 TB

SSD Sata

500 GB

1 TB

HDD 3,5″

1 TB

4 TB

8 TB

Zewnętrzne USB

1 TB

2 TB

4 TB

Materiał zawiera linki afiliacyjne. Jest to rodzaj linków reklamowych umieszczanych w tekście, zapewniających nam ułamek prowizji od sklepów i porównywarek cen. Linki tego typu nie mają wpływu na nasze opinie.