Ostatnie dni promocji na Motorole Edge 40 Neo! Sprawdź, czy warto kupić tego średniopółkowca

Motorola Edge 40 Neo jest spadkobierczynią jednego z najlepszych średniopółkowców z poprzedniego roku (modelu Edge 30 Neo). Urządzenie zostało oficjalnie zaprezentowane zaledwie dwa tygodnie temu, a więc jest to zupełna nowość na rynku. Smartfon kosztuje obecnie 1899 złotych, jednak dzięki trwającej promocji możecie go zakupić w wyraźnie niższej cenie.

Jak wziąć udział w promocji? Ile mogę zaoszczędzić?

Motorola Edge 40 Neo

Nowa promocja Motoroli opiera się na programie Trade In, w którym klient otrzymuje rabat w zamian za oddanie swojego starego telefonu. Minimalny zwrot oferowany przy zakupie modelu Edge 40 Neo to 300 złotych, a więc jest to najmniejsza możliwa zniżka na jaką możecie liczyć. W pierwszej kolejności należy jednak upewnić się, czy Twój smartfon jest na liście urządzeń respektowanych przez program Trade In. Pełną listę modeli znajdziecie na stronie producenta, ale już na wstępie zaznaczę, że obejmuje ona tylko telefony Motoroli.

Edge 40 Neo promocja

W celu skorzystania z promocji należy więc zakupić model Edge 40 Neo w terminie do 1 października 2023 roku, a następnie złożyć wniosek przed formularz Trade In. Na stronie marki czytamy także, że: “gwarantowane 300 złotych dla biorącej udział w promocji osoby zostanie powiększone o kwotę wyceny zaproponowanej za oddawany smartfon – przy czym musi on znajdować się na liście produktów objętych promocją i spełniać określone wymogi (np.: musi być sprawny)”.

Co istotne, konsument może w każdej chwili wycofać się z programu – choćby wtedy, gdy nie będzie usatysfakcjonowany zaproponowaną kwotą wyceny. Ważną kwestią jest również to, by zakup modelu Edge 40 Neo odbył się u jednego z partnerów handlowych Motoroli (np. Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt czy Neonet). Należy także pamiętać, że wniosek o udział w promocji trzeba złożyć w ciągu 15 dni kalendarzowych od daty odbioru produktu.

Czy warto kupić Motorolę Edge 40 Neo?

Motorola Edge 40 Neo

Motorola Edge 40 Neo trafiła do mnie na testy niecałe dwa tygodnie temu. W tym czasie stała się ona moim daily smartfonem, a to oznacza, że mam już całkiem sporo przemyśleń na temat tego średniopółkowca. Zacznę może od zalet, ponieważ tych jest całkiem sporo. Telefon przede wszystkim działa bardzo płynnie (choć ma małe problemy jeśli odpalimy dużą ilości aplikacji w tle) oraz oferuje szybkie ładowanie (100% w około 45 minut). Dodatkowo w zestawie z urządzeniem znajduje się także ładowarka oraz ochronne etui.

Nie mógłbym również nie wspomnieć o unikalnym designie modelu Edge 40 Neo. Na froncie znajdziecie więc spory panel z zagiętymi krawędziami, którego rozmiar to 6.55-cala. Na pochwałę zasługuje także wysoka częstotliwość odświeżania obrazu (maksymalnie 144 Hz) oraz satysfakcjonująca ilość pamięci wewnętrznej (256 GB). Mieszane uczucia wzbudza natomiast zestaw aparatów w omawianym modelu, ponieważ dosyć często nie byłem zadowolony z jego możliwości fotograficznych.

Pamiętam jednak, że podobne wrażenia miałem podczas testów Galaxy A54, a jest to smartfon dostępny w zauważalnie wyższej cenie. Przed zakupem polecam więc odnaleźć w sieci zdjęcia wykonane przy pomocy tego urządzenia i samodzielnie ocenić zaobserwowane efekty. Wkrótce będzie to mogli zrobić na 3D-Info, ponieważ na publikację czeka moja recenzja modelu Edge 40 Neo.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.