Galaxy Watch 6 na promocji! Sprawdź, jak zaoszczędzić kilkaset złotych przy zakupie smartwatcha

Samsung jest jednym z czołowych producentów elektroniki na całym świecie, ale urządzeniami, za które darzę tę markę największą sympatią, są przede wszystkim smartfony. Moim pierwszym modelem z serii Galaxy był – sześcioletni już – Samsung Galaxy S8. Kupiłem go za pierwsze większe zaoszczędzone pieniądze, choć paradoksalnie zdecydowałem się na niego zupełnie przypadkiem.

Przy wyborze kolejnych smartfonów nie było już jednak żadnego przypadku, a zakup modeli Galaxy S8 Plus, Galaxy S9 oraz Galaxy S10 Plus (którego mam do dzisiaj) był spowodowany niesłabnącą sympatią do telefonów koreańskiej marki. Jako dziennikarz technologiczny regularnie przeglądam oficjalny sklep omawianego producenta, a więc na bieżąco kontroluje rabaty na jego nowe urządzenia. Większość z nich znajdziecie w niniejszym tekście, który będzie aktualizowany o aktualne promocje oraz specjalne oferty.

Galaxy Watch 6 taniej o 400 złotych

Galaxy Watch 6 Classic

Galaxy Watch 6 zadebiutował na rynku w trakcie minionych wakacji, a do sprzedaży trafiły wówczas dwa modele urządzenia: podstawowy oraz Classic. W obu przypadkach użytkownicy mogą wybierać między dwoma rozmiarami zegarków oraz różnymi typami wbudowanej łączności. Wszystkie warianty urządzenia zostały objęte promocją, dzięki której po jego zakupie otrzymacie zwrot gotówki w wysokości 400 złotych. W celu skorzystania z rabatu należy wykonać następujące kroki:

  1. Kup wybrany smartwatch Galaxy Watch 6 w dniach od 25.09.23 do 15.10.23 r. u wybranych partnerów handlowych (np. sklep Media Expert),
  2. Zgłoś się do promocji wypełniając formularz rejestracyjny do 22.10.23 roku. W formularzu dołącz dowód zakupu produktu, zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym, zdjęcie pudełka z widocznym miejscem po wyciętym kodzie kreskowym, wskazanie partnera handlowego, u którego zakupiono produkt, potwierdzenie zapoznania się z Regulaminem poprzez zaznaczenie pola „Zapoznałem się z Regulaminem Promocji”.
  3. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, w ciągu 14 dni kalendarzowych otrzymasz swój zwrot.
Galaxy Watch 6

Powyższa instrukcja została skopiowana bezpośrednio ze strony Samsunga, jednak jeśli chcecie poznać więcej szczegółów związanych z promocją, to z całą pewnością polecam odwiedzić oficjalny sklep producenta. Poniżej znajdziecie odnośniki do Media Expert (biorącego udział w całej akcji), dzięki którym będzie mogli sprawdzić aktualne ceny poszczególnych wersji zegarka.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.