Mecz Wyspy Owcze – Polska – gdzie obejrzeć w telewizji i internecie?

Sprawdź, gdzie w telewizji i internecie obejrzeć mecz Wyspy Owcze – Polska w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024.

Już dziś reprezentacja Polski zagra mecz wyjazdowy w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy, które zostaną rozegrane w 2024 roku. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie kadra Wysp Owczych. W ostatnim meczu z tą drużyną udało nam się zebrać 3 punkty, wygrywając na Stadionie Narodowym 2 – 0. Jak będzie tym razem? Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz w telewizji i w internecie.

Mecz Wyspy Owcze – Polska – gdzie obejrzeć w telewizji?

Mecz Wyspy Owcze – Polska rozpocznie się dzisiaj, 12 października o godzinie 20:45. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport.

Mecz Wyspy Owcze – Polska – gdzie obejrzeć w internecie?

Każdy, kto nie będzie mógł obejrzeć meczu w tradycyjnej telewizji, będzie miał taką możliwość za pośrednictwem internetu. Transmisja ze spotkania dostępna będzie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Jeśli przebywasz za granicą i chcesz obejrzeć mecz z polskim komentarzem, możesz skorzystać z sieci VPN, aby mieć dostęp do pełnej oferty serwisów internetowych Telewizji Polskiej.

Materiał zawiera linki afiliacyjne. Jest to rodzaj linków reklamowych umieszczanych w tekście, zapewniających nam ułamek prowizji od sklepów i porównywarek cen. Linki tego typu nie mają wpływu na nasze opinie.