Call of Duty Modern Warfare 3 – beta testy. Jak zagrać przed premierą?

Sprawdź, jak dostać się do beta testów Call of Duty Modern Warfare 3.

Call of Duty Modern Warfare 3 zadebiutuje na rynku już 10 listopada tego roku. Gra będzie dostępna na PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 i PS5. Każdy jednak ma szansę na to, aby zapoznać się z rozgrywką (a dokładnie trybem multiplayer) na niespełna miesiąc przed premierą. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą zaplanowanych beta testów. Kiedy się odbędą i jak wziąć w nich udział?

Call of Duty Modern Warfare 3 – beta testy

Activision Blizzard zaplanowało dwa terminy beta testów Call of Duty Modern Warfare 3. Tydzien temu w nadchodzącą odsłonę serii mogli zagrać posiadacze konsol PlayStation. Teraz jednak podobną szansę otrzymają wszyscy gracze. Beta testy trwają od 12 do 16 października. Są one jednak podzielone na dwa etapy (a właściwie 3).

  • 12 – 16 października – otwarte beta testy na PS4 i PS5
  • 12 – 13 października – beta testy na Xbox One, Xbox Series X/S i PC dla osób zamawiających pre-order
  • 14 – 16 października – otwarte beta testy na Xbox One, Xbox Series X/S i PC

Oznacza to, że w czwartek i piątek (12 i 13 października) na konsolach Xbox One, Xbox Series X/S oraz PC zagrają tylko osoby, które dokonały zakupu przedpremierowego gry Call of Duty Modern Warfare 3. Dwa kolejne dni to jednak okazja na to, aby każdy zainteresowany mógł zapoznać się z rozgrywką w nadchodzącej produkcji. od 14 do 16 października trwać będą otwarte beta testy Modern Warfare 3 na wszystkich platformach bez ograniczeń.

Materiał zawiera linki afiliacyjne. Jest to rodzaj linków reklamowych umieszczanych w tekście, zapewniających nam ułamek prowizji od sklepów i porównywarek cen. Linki tego typu nie mają wpływu na nasze opinie.