MacBook Air M3 2024 – gdzie kupić? Ile kosztuje nowy sprzęt od Apple? Sprawdź specyfikację oraz cenę urządzenia

Debiut najnowszych MacBook’ów Air z procesorami M3 przebiegł w dość kameralnej atmosferze, a marka Apple nie poświęciła im tak dużego eventu jak swoim topowym urządzeniom mobilnym. Jeśli więc premiera kolejnych wersji renomowanych laptopów umknęła również wam, to w niniejszej publikacji znajdziecie wszystkie kluczowe informacje dotyczące ich ceny oraz specyfikacji.

Gdzie kupić MacBook’a Air M3 2024? Ile kosztują nowe laptopy od Apple?

Najnowsze laptopy marki Apple są dostępne w większości dużych sklepów z elektroniką, a zamówienia na tegoroczne modele można składać od 4 marca. Ceny poszczególnych wariantów zależą przede wszystkim od wielkości ekranu, ponieważ do sprzedaży trafiły zarówno mniejsze modele z wyświetlaczami 13.6-cali, jak i większe urządzenia z ekranami 15.3-cali.

Użytkownicy mogą również wybierać między dwiema wersjami pamięciowymi (w obu przypadkach są to warianty 256 GB lub 512 GB) oraz czterema wersjami kolorystycznymi (złoty, szary, czarny, srebrny).

Specyfikacja nowych MacBook’ów Air M3 2024

MacBook Air M3 2024 cena

Najważniejszą zmianą w specyfikacji, na którą zdecydowało się Apple, jest zaaplikowanie do swoich nowych laptopów z serii Air procesorów z linii M3. Autorskie chipsety amerykańskiej marki są obecnie jednymi z najmocniejszych jednostek na rynku, co prowadzi do sporego przeskoku w wydajności względem starszych wersji tych samych urządzeń.

  • Jeszcze lepszy pod względem wydajności, mobilności i możliwości.
  • Dostępny w dwóch rozmiarach: 13 cali i 15 cali.
  • Wyposażony w potężny chip M3 oparty na technologii 3 nanometrów.
  • Do 60% szybszy niż model z czipem M1.
  • Do 13 razy szybszy niż najszybszy MacBook Air z procesorem Intel.
  • Bateria wystarcza na 18 godzin pracy.
  • Obsługuje do dwóch wyświetlaczy zewnętrznych.
  • Wyposażony w szybsze Wi-Fi 6E.
  • Dostępny w czterech kolorach: północy, księżycowej poświaty, gwiezdnej szarości i srebrnym.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.